منچسترسیتی ۴ - ۰ برایتون؛ آتش‌بازی سیتیزن‌ها مقابل یاران جهانبخش

منچسترسیتی موفق شد در ورزشگاه اتحاد مقابل یاران علیرضا جهانبخش یعنی برایتون به یک پیروزی شیرین دست یافته و صاحب سومین برد فصل شود...

منچسترسیتی ۴ - ۰ برایتون؛ آتش‌بازی سیتیزن‌ها مقابل یاران جهانبخش

به گزارش خبرنگار مدال، در ادامه هفته چهارم رقابت‌های لیگ برتر انگلیس، منچسترسیتی مدعی در ورزشگاه اتحاد میزبان برایتون بود که این دیدار در نهایت با پیروزی ۴-۰ شاگردان پپ گواردیولا همراه بود.

چیزی از آغاز بازی نگذشته بود که در دقیقه ۲، هجوم همه جانبه سیتیزن‌ها، با پاس کت‌بک داوید سیلوا و ضربه بقل‌پای کوین دی‌بروین مبدل به گل اول بازی برای میزبان شد. بعد ار گل همچنان فشار سیتی ادامه داشت و برایتون با احتیاط سعی در مهار حملات میزبان داشت. در دقیقه ۲۱ دی‌بروین می‌توانست گل دوم خودش را هم به ثمر برساند اما ضربه او با اختلافی اندک از کنار دروازه متئو رایان به بیرون رفت. خبر بد برای آبی‌پوشان، مصدومیت آیمریک لاپورت، مدافع فرانسوی سیتیزن‌ها بود که جای خود را به فرناندینیو داد. در دقیقه ۴۲ حرکت فوق‌العاده بازیکنان سیتی با ضربه استثنایی سرخیو آگوئرو تبدیل به گل دوم شاگردان گواردیولا شد. نیمه اول این دیدار با همان نتیجه ۲-۰ به سود سیتی خاتمه یافت.

در نیمه دوم هم حکایت بازی تغییری نکرد و هجوم‌های میزبان ادامه یافت تا اینکه در دقیقه ۵۵ باز هم این سرخیو آگوئرو بود با یک ضربه زیبا توپ را به طاق دروازه برایتون فرستاد تا برتری میزبان مستحکم‌تر شود. در دقیقه ۷۸ برناردو سیلوا تنها چند ثانیه بعد از ورود به زمین، روی پاس آگوئرو با پای چپ دروازه برایتون را باز کرد تا ستاره پرتغالی، تعویض طلایی گواردیولا لقب بگیرد. در ادامه اتفاق خاصی رخ نداد و بازی با همان نتیجه ۴-۰ به سود منچسترسیتی به پایان رسید.

علیرضا جهانبخش، ملی‌پوش کشورمان نیز که بعد از دوری از لیست ۱۸ نفره در سه هفته اول، به نیمکت برایتون رسیده بود، در این بازی فرصت حضور در میدان را به دست نیاورد.

اخبار مرتبط:

خلاصه بازی منچسترسیتی 4 - 0 برایتون/ ویدیو

بازگشت مدافع ملی‌پوش منچسترسیتی به تمرینات

منچسترسیتی ۴ - ۰ برایتون؛ آتش‌بازی سیتیزن‌ها مقابل یاران جهانبخش
منچسترسیتی ۴ - ۰ برایتون؛ آتش‌بازی سیتیزن‌ها مقابل یاران جهانبخش

تگ ها


اخبار لژیونرها پپ گواردیولا ورزشگاه اتحاد فوتبال جهان برایتون و هاو آلبیون منچستر سیتی لیگ برتر فوتبال