Banner

منچسترسیتی ۳ - ۱ بورنموث؛ پیروزی حیاتی سیتیزن‌ها در وایتالیتی

منچسترسیتی که از دو هفته ابتدایی ۴ امتیاز اندوخته بود، به شدت به پیروزی در این بازی خارج از خانه احتیاج داشت تا بیش از این لیورپول عقب نیافتد...

به گزارش مدال، در چارچوب هفته سوم رقابت‌های لیگ برتر انگلیس، بورنموث در ورزشگاه وایتالیتی میزبان منچسترسیتی بود که این دیدار در نهایت با نتیجه ۳-۱ به سود شاگردان گواردیولا به پایان رسید.

اولین فرصت بازی در دقایق ابتدایی برای برناردو سیلوا ایجاد اما ضربه این بازیکن با اختلاف کمی از کنار دروازه بورنموث به بیرون رفت. اما در دقیقه 15 سیتی به گل رسید. ضربه دی بروین در محوطه با خوش شانسی به آگوئرو رسید و او با ضربه ای دقیق گل اول را به ثمر رساند. لحظاتی بعد و روی اشتباه اوتامندی، بورنموث صاحب بهترین بخت برای گلزنی داشت اما ضربه هری ویلسون به سر ادرسون برخورد کرد. اما در دقیقه 43 سیتی به گل دوم رسید. پاس عمقی داوید سیلوا با فرار استرلینگ همراه شد و او با ضربه ای دقیق گل دوم را نیز به ثمر رساند. اما در لحظات پایانی نیمه اول هری ویلسون با یک ضربه ایستگاهی فوق العاده موفق شد اختلاف را به حداقل برساند و نیمه اول با برتری 1-2 سیتی به اتمام رسید.

بورنموث در همان اوایل نیمه دوم فرصت فوق العاده ای برای زدن گل تساوی داشت اما ضربه کالوم ویلسون در موقعیتی تک به تک با واکنش ادرسون همراه شد. لحظاتی بعد و روی پاس آگوئرو، دی بروین می توانست دروازه بورنموث را باز کند اما بغل پای فنی او با اختلاف کمی به بیرون رفت. این فرصت سوزی‌ها در نهایت باعث شد سیتی به گل سوم هم برسد. پرتاب اوت اشتباه بازیکنان بورنموث باعث حرکت انفرادی داوید سیلوا در محوطه جریمه شد و در نهایت در شلوغی مقابل دروازه، سرخیو آگوئرو موفق شد گل سوم را به ثمر برساند. در ادامه جریان بازی آرام شد و سیتی که از پیروزی خود اطمینان داشت به مالکیت توپ و میدان پرداخت. در دقیقه 85 سولانکه می توانست اختلاف را به حداقل برساند اما ضربه او در اختیار ادرسون قرار گرفت.

در اوقات اضافه سولانکه باز هم فرصت گلزنی داشت اما مدافعان سیتی توپ را دور کردند.در نهایت دیگر اتفاق خاصی روی دروازه ها رخ نداد و سیتی در دیداری دشوار 1-3 موفق شد بورنموث را شکست دهد.

اخبار مرتبط:

لیگ‌برتر انگلیس؛ خلاصه بازی منچسترسیتی 3 - 1 بورنموث/ ویدیو

داوید سیلوا امروز رکوردشکنی می‌کند؛ یار وفادار سیتیز‌ن‌ها

 

تگ ها


سیتیزن‌ها ورزشگاه وایتالیتی پپ گواردیولا فوتبال جهان سرخیو آگوئرو رحیم استرلینگ بورنموث منچستر سیتی بورنموث-منچستر سیتی لیگ برتر فوتبال