منچسترسیتی ۲ - ۲ تاتنهام؛ هدیه تک امتیازی VAR به شاگردان پوچتینو

سیتیزن‌ها در حالی که با دو گل از تاتنهام پیش بود در نهایت اسیر تدابیر پوچتینو شده و به کسب یک تساوی رضایت دادند...

سیتیزن‌ها در حالی که با دو گل از تاتنهام پیش بود در نهایت اسیر تدابیر پوچتینو شده و به کسب یک تساوی رضایت دادند

به گزارش مدال، در چارچوب هفته دوم رقابت‌های لیگ برتر انگلیس، منچسترسیتی در خانه میزبان تاتنهام بود که این دیدار هیجان‌انگیز در نهایت با تساوی ۲-۲ به پایان رسید.

اولین فرصت بازی برای سیتی در دقایق ابتدایی ایجاد شد اما حضور به موقع مدافعان تاتنهام باعث شد ضربه استرلینگ راهی کرنر شود. اما رفته رفته دامنه حملات سیتی افزایش یافت و این تیم در نهایت در دقیقه 9 به گل رسید. ارسال تماشایی کوین دی بروین با ضربه سر دقیق رحیم استرلینگ همراه شد و سیتیزن ها به گل اول دست یابند. اما در ادامه تاتنهام پیش کشید و در دقیقه 35 به گل تساوی دست یافت. اریک لاملا پشت محطه صاحب موقعیت شد و با یک ضربه فنی و تماشایی ادرسون را مغلوب کرد. اما در دقیقه 35 سیتی به گل دوم رسید. این بار کوین دی بروین با ارسال زمینی آگوئرو را صاحب فرصت کرد و این مهاجم آرژانتینی در دهانه دروازه زننده گل دوم لقب گرفت. درخشش خیره‌کننده دی بروین ادامه یافت و در دقیقه 36 وی خودش فرصت گلزنی داشت اما ضربه او به بیرون رفت. ستاره بلژیکی یک بار دیگر موقعیت سازی کرد اما ضربه ضعیف گوندوغان به بیرون رفت تا نیمه نخست با برتری 1-2 سیتی پایان یابد.

در همان اوایل نیمه دوم و روی پاس استرلینگ؛ سیتی صاحب موقعیت شد اما ضربه آگوئرو از بالای دروازه به بیرون رفت. اما فرصت سوزی‌های سیتی در دقیقه 57 منجر به گل مساوی تاتنهام شد. روی ارسال کرنر لاملا، لوکاس مورا که تازه چند لحظه بود وارد زمین شده بود با ضربه سر دقیق گل مساوی را به ثمر رساند. در دقیقه 70 گابریل ژسوس با حرکتی انفرادی می توانست گل سوم سیتی را به ثمر برساند اما مدافعان تاتنهام مانع رخ دادن این اتفاق شدند. در ادامه باز هم توپ و میدان در اختیار سیتی بود اما موقعیت چندان خطرناکی روی دروازه تاتنهام ایجاد نمی شد. اما در نهایت حملات سیتی نتیجه داد و این تیم در اوقات اضافی به گل رسید. توپ در شلوغی محوطه به گابریل ژسوس رسید و او با ضربه ای محکم گل برتری سیتی را به ثمر رساند اما این گل به دلیل هند لاپورته مردود اعلام شد تا بازی با تساوی 2-2 به پایان برسد.

بیشتر ببینید:
خلاصه بازی منچسترسیتی 2 - 2 تاتنهام/ ویدیو
نوستالژی؛ منچسترسیتی 0 - 1 تاتنهام، لیگ برتر 10-2009 /ویدیو