منچسترسیتی جانشین سرخیو آگوئرو را انتخاب کرد

باشگاه منچسترسیتی به ارلینگ هالند به عنوان گزینه ای مناسب برای جانشینی سرخیو آگوئرو نگاه می کند....

به گزارش "ورزش سه"، ارلینگ هالند که در نقل و انتقالات زمستانی گذشته از سالزبورگ به دورتموند پیوست، خیلی سریع در ترکیب این تیم جا افتاد و به یکی از بهترین مهاجمان بوندسلیگا تبدیل شد تا جایی که او توانست فصل پیش در ۱۸ مسابقه ۱۶ گل برای زنبورها به ثمر برساند.

هالند فصل جدید رقابت های بوندسلیگا را هم فوق‌العاده آغاز کرده و در سه بازی ابتدایی دورتموند آمار خیره کننده ۴ گل و یک پاس گل را به ثبت رسانده تا نشان دهد که عملکرد خوب او در یکی دو فصل گذشته هرگز اتفاقی نبوده و همان طور که بسیاری از پیش بینی می کنند، هالند می‌تواند در سال‌های آینده خود را در قامت بهترین مهاجم جهان و حتی مدعی کسب توپ طلا معرفی نماید.

نمایش های فوق العاده ستاره نروژی اما باعث شده که بسیاری از باشگاه‌های بزرگ اروپایی از جمله رئال مادرید، منچستریونایتد و یوونتوس خواهان جذب این بازیکن باشند. حالا و در همین رابطه دون بالون مدعی شده که باشگاه منچستر سیتی دیگر تیمی است که به شکل جدی شرایط جذب هالند را دنبال می کند و قصد دارد این بازیکن را جانشین سرخیو آگوئرو پا به سن گذاشته ای کند که سال آخر قراردادش با سیتیزن ها را پشت سر می‌گذارد.

اگرچه در قرارداد ارلینگ هالند با باشگاه دورتموند بند فسخ ۷۰ میلیون یورویی برای این بازیکن گنجانده شده که البته در سال ۲۰۲۲ فعال خواهد شد اما در عین حال دون بالون می گوید که منچسترسیتی قصد دارد زودتر و در تابستان آینده و با ۱۰۰ میلیون یورو این ستاره نروژی و آینده‌دار را به خدمت بگیرد.

 

تگ ها


ارلینگ هالند سرخیو آگوئرو بروسیا دورتموند منچستر سیتی