منچسترسیتی رکورد نقل و انتقالات خود را خواهد شکست

آیمریک لاپورته فوتبالش را در منچسترسیتی دنبال خواهد کرد. پس ازابراز علاقهمنچسترسیتی برای جذب آیمریک ......

آیمریک لاپورته فوتبالش را در منچسترسیتی دنبال خواهد کرد.

 پس از ابراز علاقه منچسترسیتی برای جذب آیمریک لاپورته در تابستان، این تیم برای پرداخت رقم آزادسازیاین مدافع فرانسوی مشکلی نخواهند داشت. پس از اینکه طی روزهای اخیر مارکا و جانلوکا دی مارتزیو این انتقال را نهایی دانستند، اکنون اسکای می گوید همه چیز پیش از پایان فصل نقل و انتقالات نهایی می شود.

به گزارش Sky Sports، منچسترسیتی در آستانه جذب آیمریک لاپورته مدافع اتلتیک بیلبائو قرار گرفته است. سیتی تصور می کند پرداخت 57 میلیون پوند رقم آزادسازی این مدافع منطقی است و مذاکرات با این بازیکن همچنان ادامه دارد.

جذب لاپورته 23 ساله بدین معنا خواهد بود، که رکورد نقل و انتقالات باشگاه که 55 میلیون پوند برای جذب کوین دی بروین در سال 2015 بود، بشکند. به نظر می رسد وی اکنون به هدف اصلی باشگاه بدل شده، پس از اینکه سیتیزن ها در راه جذب الکسیس سانچز شکست خوردند.

سیتی همچنین به جذب جانی اوانز مدافع وست بروم، هری مگوایر مدافع لسترسیتی و اینیگو مارتینز مدافع رئال سوسیداد علاقه مند است.

لازم به ذکر است رکورد نقل و انتقالات منچسترسیتی با احتساب مبلغ انتقال به پوند شکسته خواهد شد، اما با توجه به ارزشمندتر شدن یورو نسبت به سال های قبل، رکورد نقل و انتقالاتی سیتی با احتساب مبلغ انتقال به یورو شکسته نخواهد شد.

تگ ها


اخبار روز منچستر سیتی لیگ برتر فوتبال