منچسترسیتی ۸ - ۰ واتفورد؛ آتش‌بازی سیتیزن‌ها در اتحاد

منچسترسیتی موفق شد در دیداری یک‌طرفه، با درخشش برناردو سیلوا و کوین دی‌بروین، مقابل تیم قعرنشین واتفورد به یک پیروزی پرگل دست یابد...

منچسترسیتی موفق شد در دیداری یک‌طرفه، با درخشش برناردو سیلوا و کوین دی‌بروین، مقابل تیم قعرنشین واتفورد به یک پیروزی پرگل دست یابد

به گزارش خبرنگار مدال، در چارچوب هفته ششم رقابت‌های لیگ برتر انگلیس، منچسترسیتی در ورزشگاه اتحاد میزبان واتفورد قعرنشین بود و موفق شد با پیروزی خیره‌کننده ۸-۰ شاگردان فلورس را بدرقه کند.

شاگردان پپ گواردیولا را بازی را طوفانی آغاز کردند و در همان اولین دقیقه، روی ارسال عالی دی‌بروین توسط داوید سیلوا به گل اول دست پیدا کردند. دقایقی بعد به خاطر خطای فاستر روی ماهرز، سیتی صاحب یک ضربه پنالتی شد و سرخیو آگوئرو آن را تبدیل به گل کرد تا میزبان ۲-۰ پیش بیافتد.

اما طوفان سیتی ادامه داشت، در دقیقه ۱۲ ضربه آزاد ریاض ماهرز با برخورد به تام کلورلی وارد دروازه فاستر شد. اما تنها ۳ دقیقه بعد ستس صاحب گل چهارم شد. این بار روی کرنر ارسال آگوئرو نتوانست ضربه سر را بزند اما توپ سرگردان درون محوطه جریمه را برناردو سیلوا در غفلت مدافعین به گل چهارم سیتیزن‌ها تبدیل کرد. در دقیقه ۱۸، باز هم روی ارسال دی‌بروین، این بار آگوئرو با پاس زمینی خود سازنده گل پنجم سیتی بود که توسط نیکولاس اوتامندی به ثمر رسید.

در ادامه باز هم آگوئرو می‌توانست گلزنی کند اما ضربه او به تیرک دروازه واتفورد برخورد کرد و نیمه اول در نهایت با همان برتری ۵-۰ میزبان به پایان رسید.

سیتی نیمه دوم را هم هجومی آغاز کرد و در دقیقه ۴۸، روی حرکت داوید سیلوا، ضربه زمینی برناردو سیلوا از زیر دستان فاستر وارد دروازه واتفورد شد. در دقیقه ۶۰، دی‌بروین با یک پاس زیبا برناردو سیلوا را صاحب فرصت کرد و ستاره پرتغالی هم با تیزچنگی گل هفتم سیتی را زده و هتریک خود در این بازی را کامل کند.

کوین دی‌بروین ستاره بلژیکی سیتی هم که در این بازی دو پاس گل داده بود، مزد نمایش خوبش را گرفت و در دقیقه ۸۵، با یک ضربه سهمگین و دیدنی هشتمین گل شاگردان پپ در این بازی را به ثمر رساند. در ادامه اتفاقی رخ نداد و بازی با همان نتیجه ۸-۰ به پایان رسید.

منچسترسیتی با این پیروزی ۱۳ امتیازی شد و پائین‌تر از لیورپول در رده دوم لیگ جزیره قرار گرفت.

اخبار مرتبط:

لیورپول به منچسترسیتی غرامت داد

منچسترسیتی ۸ - ۰ واتفورد؛ آتش‌بازی سیتیزن‌ها در اتحاد
منچسترسیتی ۸ - ۰ واتفورد؛ آتش‌بازی سیتیزن‌ها در اتحاد

تگ ها


پپ گواردیولا کیکه سانچز فلورس فوتبال جهان سیتیزن‌ها ورزشگاه اتحاد هتریک برناردو سیلوا آتش‌بازی سیتی فوتبال