منچسترسیتی ۶ - ۰ واتفورد؛ سه‌گانه تاریخی پپ گواردیولا در جزیره

منچسترسیتی سومین جام فصل را با پیروزی پرگل مقابل واتفورد به دست آورد...

منچسترسیتی و واتفورد در ورزشگاه ویمبلی، برگزارکننده فینال جام حذفی انگلیس بودند.

به گزارش مدال، سیتیزن‌ها برای دست‌یابی به سومین جام داخلی خود در ویمبلی شهر لندن، به مصاف واتفورد شگفتی‌ساز رفتند و در نهایت نیز با نتیجه قاطع ۶-۰ به پیروزی رسیدند تا پپ گواردیولا یه سه‌گانه دیگر اما به شکلی متفاوت در کارنامه خود ثبت کند.

شاگردان گواردیولا از ابتدای شروع مسابقه بر بازی مسلط بودند و در نیمه اول با دو گل داوید سیلوا و ژسوس در دقایق 26 و 38 با نتیجه ۲-۰به رختکن رفتند.

با شروع نیمه دوم سیتزن‌ها باز هم عقب نکشیدند و به دنبال افزایش اختلاف خود با واتفورد بودند. آبی‌‌پوشان با فشار آوردن به سمت دروازه حریف خود توانستد چهار گل دیگر در نیمه دوم نیز به ثمر برسانند تا کسب سومین جام در انگلیس برای گواردیولا لذت بیشتری برای این سرمربی اسپانیایی داشته باشد. گفتنی است دبروین در دقیقه 61، ژسوس در دقیقه 68 و  استرلینگ در دقایق 81 و 87 چهار گل منچسترسیتی را در نیمه دوم به ثمر رساند تا سیتیزن‌ها یک رکورد تاریخی را به ثبت برسانند و هر سه جام انگلیس را از آن خود کنند.

نکته قابل توجه این مسابقه هجوم بیش از حد سیتیزن‌ها بر روی دروازه حریف بود. شاگردان پپ حتی زمانی که ۶-۰ نیز از واتفورد جلو بودند حملات زیادی را به سمت دروازه حریف خورد انجام دادند و موقعیت‌های زیادی را بوجود آوردند تا تماشاگران این مسابقه شاهد یک دیدار جذاب باشند.

ببینید: خلاصه دیدار منچسترسیتی و واتفورد

تگ ها


جام حذفی انگلیس واتفورد منچسترسیتی کسب سه‌گانه پپ گواردیولا قهرمانی منچسترسیتی ورزشگاه ویمبلی فوتبال