منچسترسیتی ۳ - ۱ کریستال پالاس؛ پیروزی شیرین برای بازگشت به صدر

سیتیزن‌ها با پیروزی در سلهرست‌پارک به صدر بازگشتند...

سیتیزن‌ها با پیروزی در سلهرست‌پارک به صدر بازگشتند

شاگردان گواردیولا توانستند با درخشش استرلینگ و تصمیمات اشتباه داوری مقابل پالاس به پیروزی رسیدند.

به گزارش مدال، تیم‌های فوتبال منچسترسیتی و کریستال پالاس از ساعت ‍۱۷:۳۵ امروز در دیداری از هفتۀ سی‌وچهارم رقابت‌های لیگ برتر انگلیس به مصاف یکدیگر رفتند که این دیدار با حساب ۳-۱ به سود سیتیزن‌ها به پایان رسید.

در نیمۀ اول این مسابقه منچسترسیتی توپ‌ومیدان را در اختیار داشت و خط دفاعی حریف را  تحت فشار قرار داد. در دقیقۀ ۱۵ بازی، رحیم استرلینگ روی پاس هوشمندانۀ دی‌بروین از زاویه بسته دروازۀ کریستال پالاس را باز کرد. در ادامه باز هم شاگردان گواردیولا بودند که عطش زیادی برای گل‌زنی داشتند اما با هوشیاری مدافعان حریف به نتیجه نرسید تا نیمۀ نخست با برتری یک گلۀ منچستر سیتی به پایان برسد.
نیمۀ دوم بازی را کریستال پالاس میزبان بهتر آغاز کرد و موقعیت‌های نصفه‌ونیمه‌ای به روی دروازۀ سیتیزن‌ها داشت. اما در ادامه آبی‌های آسمانی بازی را در دست گرفتند و بازی هجومی را به نمایش گذاشتند. حملات شاگردان گواردیولا در دقیقۀ ۶۳ جواب داد و استرلینگ گل دوم را وارد دروازۀ حریف کرد. در دقیقۀ ۸۱ تیم میزبان یکی از گل‌های خورده را جبران کرد. این پایان کار نبود و ژسوس در دقیقۀ ۹۰ تیر خلاص را بر پیکر کریستال پالاس وارد کرد. بازی در نهایت با حساب ۳-۱ به سود منچسترسیتی به پایان رسید تا گواردیولا و شاگردانش با ۸۳ امتیاز صدر جدول را از لیورپول پس بگیرند و گام بلندی برای قهرمانی برداشته باشند.

خلاصه این بازی را می‌توانید در این لینک تماشا کنید.