منچسترسیتی 3 – 1 آرسنال؛ توپچی‌ها مبهوت درخشش آگوئرو شدند +ویدیو

سیتیزن‌ها در خانه به پیروزی رسیدند....

از هفته بیست‌و‌دوم لیگ برتر انگلیس، منچسترسیتی در ورزشگاه امارات میزبان آرسنال بود که نهایتاً موفق شد با نتیجه سه بر یک حریف لندنی خود را شکست دهد.

به گزارش مدال، از هفته بیست‌و‌دوم لیگ برتر انگلیس منچسترسیتی در ورزشگاه امارات میزبان تیم آرسنال بود که در نهایت موفق شد در یک بازی هجومی حریف خود را با یک نتیجه پرگل شکست دهد.

هنوز بازی شروع نشده بود که سرخیو آگوئرو در ثانیه 49 موفق شد با یک ضربه سر شیرجه‌ای دروازه توپچی‌ها را باز کند و شوک سنگینی به اونای امری و شاگردانش وارد کند. آرسنال بعد از دریافت گل کمی به خودش آمد و توانست توپ را در مالکیت خودش در بیاورد.

تنها یازده دقیقه زمان برای آرسنال کافی بود تا پاسخ گل منچسترسیتی رابدهد. دقیقه 11 یک کرنر برای توپچی‌ها بدست آمد که کوشیلنی توانست ارسال هم‌تیمی خود را در دهانه دروازه با ضربه سر وارد دروازه سیتیزن‌ها کند. اما این پایان کار در نیمه اول نبود و میزبان که نمی‌خواست با نتیجه مساوی به رختکن برود دست به حملات پردامنه زد تا سرانجام در دقیقه 44 توسط آگوئرو موفق شد پاس زیبای رحیم استرلینگ را در دهانه دروازه با یک بغل پای ساده وارد دروازه آرسنال کند.

نیمه دوم هم با برتری سیتیزن‌ها آغاز شد. این تیم که از مهمان خود پیش بود دست از حملات خود نکشید تا نهایتاً در دقیقه 61 به گل سوم خودش برسد. سرخیو آگوئرو موفق شد باز هم گل بزند و در این بازی هتریک کند. به نظر می‌رسد سناریوی باخت سنگین مقابل حریفان قدرتمند باز هم برای اونای امری و آرسنال ادامه دارد.

بعد از گل سوم منچسترسیتی، این آرسنال بود که یکی دو موقعت نه چندان جدی را روی دروازه حریف قدرتمندش تدارک دید اما راه به جایی نبرد. در نهایت این دیدار با نتیجه سه بر یک به پایان رسید تا شاگردان گواردیولا با یک بازی بیشتر به فاصله دو امتیازی لیورپول صدرنشین برسند.