منچسترسیتی 3 - 1 منچستریونایتد؛ آسمان شهر منچستر آبیست

سیتیزن ها در دربی شهر منچستر برابر شیاطین سرخ به پیروزی رسیدند. به گزارش مدال، از ساعت 20:00 در داربی شهر منچس ......

سیتیزن ها در دربی شهر منچستر برابر شیاطین سرخ به پیروزی رسیدند.

به گزارش مدال، از ساعت 20:00 در داربی شهر منچستر ، منچسترسیتی در ورزشگاه اتحاد در چارچوب هفته دوازدهم لیگ برتر انگلیس میزبان منچستریونایتد بود.

شیاطین سرخ در غیاب دو مهره اصلی خود، پل پوگبا و روملو لوکاکو به میدان رفت. سیتیزن ها بازی را هجومی آغاز کردند و در دقیقه 12 بازی روی حرکت تیمی توسط داوید سیلوا به گل رسیدند. در ادامه مسابقه شیاطین سرخ برای جبران گل حملاتی انجام دادند اما نتیجه ای حاصل نشد تا نیمه اول با یک گل به سود منچسترسیتی به پایان برسد.

 

شاگردان پپ گواردیولا نیمه دوم را هم هجومی آغاز کردند و در دقیقه 48 باز هم روی حرکت تیمی سرخیو آگوئرو گل دوم را به ثمر رساند تا اختلاف به دو گل برسد. ژوزه مورینیو سرمربی شیاطیت سرخ دست به تعویض زد . روملو لوکاکو به جای جسی لینگارد به میدان آمد و در اولین حرکت خود از ادرسون دروازه بان سیتی پنالتی گرفت تا آنتونی مارسیال اختلافف را به یک گل کاهش دهد.

 

سرمربیان دو تیم برای تغییر نتجه تعویض های دیگری انجام دادند. ایلکای گوندگان به جای سرخیو آگوئرو به میدان آمد تا در دقیقه 86 هافبک آلمانی روی اشتباه اشلی یانگ در آفساید گیری گل سوم را وارد دروازه داوید دخیا جی دهد. در پایان مسابقه منچسترسیتی سه بر یک به پیروزی رسید تا با 32 امتیاز در صدر جدول قرار بگیرد و منچسریونایتد د ر مکان هشتم جای بگیرد.

تگ ها


لیگ برتر فوتبال