منچسترسیتی 6 – 0 چلسی؛ طوفان سیتیزن‌ها، شیرها را با خود برد +ویدیو

سیتی در اتحاد چلسی را گلباران کرد...

سیتیزن‌ها میهمان خود چلسی را با 6 گل تحقیر کردند تا بار دیگر به صدر جدول بازگردند.

به گزارش مدال، امشب و از ساعت 19:30 تیم‌های منچستر سیتی و چلسی در مهم‌ترین دیدار هفته بیست‌وششم لیگ برتر انگلیس در ورزشگاه اتحاد مقابل هم صف‌آرایی کردند.

منچستر سیتی بازی را بسیار طوفانی آغاز کرد و از همان دقیقه 1 بی مهابا به سوی دروازه چلسی حمله می‌کرد. تنها 4 دقیقه از شروع بازی گذشته بود که رحیم استرلینگ گل اول را به ثمر رساند. سیتیزن‌ها که شدیدا تشنه گلزنی بودند فشار را بیشتر کردند و دقیقه 13 سرخیو آگوئرو موفق شد گل دوم را وارد دروازه کپا کند. شاگردان گواردیولا اجازه نفس کشیدن به آبی‌های لندن ندادند و 6 دقیقه بعد باز هم آگوئرو گلزنی کرد تا اختلاف به 3 گل برسد. شاگردان ساری که در شوک بودند دقیقه 25 گل چهارم را توسط گوندوغان دریافت کردند تا نیمه نخست با یک نتیجه عجیب و غریب همراه باشد و سیتیزن‌ها با اختلافی 4 گله به رختکن بروند.

نیمه دوم هم کاملا شبیه نیمه اول بود و این منچستر سیتی بود که توپ و میدان را در اختیار داشت. برتری محض تیم میزبان ادامه داشت و در دقیقه 56 یک ضربه پنالتی برای آن‌ها گرفته شد تا آگوئرو گل سوم خود و پنجم تیمش را به ثمر برساند. شاگردان گواردیولا باز هم میل به گلزنی داشتند و راضی به 5 گل نبودند. دقیقه 80 رحیم استرلینگ گل ششم را زد تا تحقیر چلسی کامل شود. در نهایت این دیدار با پیروزی 6 - 0 منچستر سیتی به پایان رسید.