منچستریونایتد ۱ - ۰ آستانه؛ پیروز خفیف شیاطین سرخ در اولدترافورد

منچستریونایتد در اولین بازی خود در فصل جدید لیگ اروپا، در خانه مقابل آستانه قزاقستان به یک پیروزی خفیف دست پیدا کرد...

منچستریونایتد در اولین بازی خود در فصل جدید لیگ اروپا، در خانه مقابل آستانه قزاقستان به یک پیروزی خفیف دست پیدا کرد

به گزارش خبرنگار مدال، در چارچوب نخستین شب از مرحله گروهی رقابت‌های لیگ اروپا، منچستریونایتد در ورزشگاه اولدترافورد مقابل آستانه قزاقستان قرار گرفت که  این دیدار در نهایت با پیروزی ۱-۰ شیاطین سرخ به پایان رسید.

شاگردان اوله گونار سولسشر از همان ابتدا بازی را هجومی آغاز کردند. در دقیقه ۴، فرد هافبک برزیلی یونایتد از فاصله دور توپ را به تیر دروازه حریف کوبید تا اولین فرصت این‌گونه از دست برود. در دقیقه ۱۳ فرصت برای راشفورد ایجاد شد اما اریک، سنگربان آستانه این توپ خطرناک را راهی کرنر کرد. باز هم  مارکوس روخو توپ را برای راشفورد ارسال کرد اما ضربه او با واکنش دوباره اریک روبه‌رو شد. تلاش‌های یونایتد در ادامه نتیجه‌ای نداشت و نیمه اول با تساوی بدون گل به پایان رسید.

در نیمه دوم نیز حملات یونایتد ادامه داشت اما راشفورد و گرینوود قدر فرصت‌هایشان را ندانستند. سولسشر تا دقیقه ۷۰ ترکیب اصلی خود را در زمین نگه داشت اما سرانجام در دقیقه ۷۰ لینگارد و ماتا وارد زمین شدند تا یونایتد جان دوباره‌ای بگیرد. حملات شیاطین سرخ ادامه داشت تا در دقیقه ۷۳، سرانجام پاس فرد، میسون گرینوود را در شرایط تک به تک قرار داد تا او اولین گل خود برای منچستریونایتد را در چنین بازی حساسی به ثبت برساند.

در دقیقه ۸۲، چیزی نمانده بود که برتری میزبان دوبرابر شود اما ضربه سهمگین جسی لینگارد با برخورد به نوک انگشتان اریک، به تیر دروازه برخورد کرد و به بیرون رفت. شاگردان سولسشر در دقایق باقیمانده بازی را مدیریت کردند تا به یک پیروزی خفیف در این دیدار خانگی دست یابند.

اخبار مرتبط:

حمایت به جای کینه؛ واکنش پدر پدیده نروژی به پیشنهاد منچستریونایتد

 

منچستریونایتد ۱ - ۰ آستانه؛ پیروز خفیف شیاطین سرخ در اولدترافورد
منچستریونایتد ۱ - ۰ آستانه؛ پیروز خفیف شیاطین سرخ در اولدترافورد

تگ ها


مرحله گروهی لیگ اروپا لیگ اروپا فوتبال جهان منچستریونایتد آستانه قزاقستان شیاطین سرخ ورزشگاه اولدترافورد فوتبال