منچستریونایتد ۴ آلکمار ۰ ؛ صدرنشینی با طوفان ۱۱ دقیقه‌ای

منچستریونایتد موفق شد با کسب یک پیروزی خانگی مقابل آلکمار، به عنوان صدرنشین راهی مرحله حذفی لیگ اروپا شود...

به گزارش خبرنگار مدال، در آخرین شب از مرحله گروهی لیگ اروپا، منچستریونایتد برای صدرنشینی در ورزشگاه اولدترافورد به مصاف آلکمار رفت و در نهایت با کسب پیروزی ۴-۰ به هدف خود رسید.

شیاطین سرخ برای تثبیت صدرنشینی تنها به یک تساوی نیاز داشتند و مطابق انتظار آلکمار بود که مالکیت توپ را در اختیار گرفته بود. تلاش‌های دو تیم در نیمه اول نتیجه‌ای نداشت و تنها موقعیت بازی نصیب خوان ماتا شد اما او در گلزنی ناکام بود و نیمه اول بدون گل خاتمه یافت.

سرخ‌پوشان نیمه دوم را بهتر آغاز کردند و در دقیقه ۵۳، خوان ماتا از سمت چپ توپ را ارسال کرد و اشلی یانگ از زاویه بسته با یک ضربه تماشایی دروازه بیزوت را باز کرد تا میزبان پیش بیافتد. در حالی که ۵ دقیقه از گل اول گذشته بود، این بار توپ به شکلی تصادفی به میسون گرین‌وود رسید و او هم با پای چپ برای بار دوم دروازه الکمار را باز کرد تا اختلاف دوبرابر شود.

در دقیقه ۶۲، خطای کلاسی روی گرین‌وود پنالتی اعلام شد و ماتا موفق شد گل سوم تیمش را به ثمر برساند. اما این پایان کار نبود و تیم سولسشر که این روزها در فرم خوبی به سر می‌برد به گل چهارم هم رسید. باز هم خوان ماتا ستاره یونایتد در این بازی، در نقش گل‌ساز ظاهر شد و میسون گرین‌وود جوان با یک ضربه سنگین دروازه بیزوت را باز کرد.

شاگردان سولسشر در ادامه بازی را کنترل کردند و در نهایت موفق شدند به یک پیروزی شیرین دست پیدا کنند. یونایتد با این پیروزی ۱۳ امتیازی شد و به عنوان صدرنشین راهی مرحله حذفی شد. آلکمار هم ۹ امتیازی ماند و به عنوان تیم دوم به دور بعد راه یافت.

ببینید:
خلاصه بازی منچستر یونایتد 4 آلکمار 0 / ویدیو

تگ ها


ورزشگاه اولدترافورد مرحله گروهی لیگ اروپا اوله گونار سولسشر شیاطین سرخ فوتبال جهان ویسون گرینوود خوان ماتا منچستر یونایتد آلکمار منچستر یونایتد-آلکمار UEFA Europa League فوتبال