منچستریونایتد ۲- استون ویلا ۲؛ توقف شیاطین سرخ در اولدترافورد

منچستریونایتد در حالی که می‌توانست مقابل استون ویلا به پیروزی برسد، در نهایت به کسب یک تساوی خانگی رضایت داد...

به گزارش خبرنگار مدال، در چارچوب هفته چهاردهم رقابت‌های لیگ برتر انگلیس، منچستریونایتد در ورزشگاه اولدترافورد میزبان استون ویلا بود که این بازی در نهایت با تساوی ۲-۲ به پایان رسید.

شیاطین سرخ بازی را بهتر آغاز کردند اما برخلاف جریان بازی، جک گریلیش در دقیقه ۱۱، موفق شد روی پاس انور القاضی با یک حرکت عالی و یک ضربه کات‌دار فوق‌العاده دروازه داوید دخیا را باز کند.

استون ویلا در دقیقه ۲۸ بار دیگر به گل رسید اما VAR نگذاشت تا نام ترزگه در میان گلزنان بازی ثبت شود. در ادامه یونایتد بازی را در دست گرفت و در دقیقه ۴۲، ارسال  پریرا با ضربه سر مارکوس راشفورد به تیر خورد و با برخورد به تام هیتون تبدیل به گل تساوی شد تا دو تیم در پایان نیمه اول ۱-۱ به رختکن بروند.

شاگردان سولسشر نیمه دوم را هجومی آغاز کردند و در دقیقه ۵۷، آنتونی مارسیال دو مدافع را از پیش رو برداشت اما ضربه او با واکنش تام هیتن راهی به دروازه پیدا نکرد. دقایقی بعد پاس فرد به وان بیساکا رسید و ضربه او با واکنش هیتن به کرنر رفت. روی کرنر ارسالی فرد، ویکتور لیندلوف در تیر دور تر با ضربه سر خود به زاویه مخالف میزبان را پیش انداخت.

دقایقی بعد با پاس در عمق مت تارگت، تایرون مینگز گل مساوی را  با یک ضربه چکشی به ثمر رساند اما در حالی که صحنه توسط داور آفساید اعلام شده بود، بعد از بررسی VAR اشتباه داور مشخص شد و بازی به تساوی کشیده شد. در ادامه منچستری‌ها تلاش زیادی برای گلزنی داشتند اما بازی در نهایت با تساوی ۲-۲ خاتمه یافت.

یونایتد با این تساوی ۱۸ امتیازی شد به رده نهم صعود کرد. استون ویلا هم ۱۵ امتیازی شد به رده پانزدهم رسید.

ببینید:
خلاصه بازی منچستریونایتد 2- استون ویلا 2/ ویدیو

تگ ها


ورزشگاه اولدترافورد اوله گونار سولسشر شیاطین سرخ هفته چهاردهم لیگ جزیره فوتبال جهان استون ویلا منچستر یونایتد منچستر یونایتد-استون ویلا لیگ برتر فوتبال