منچستریونایتد این ۴ بازیکن بارسا را می خواهد

منچستریونایتد پس از حذف در نیمه نهایی لیگ اروپا، حالا به صورت جدی به تقویت خود برای فصل ۲۰-۲۰۲۱ فکر می کند....

به گزارش "ورزش سه"، فصل منچستریونایتد با شکست ۲-۱ از سویا در نیمه نهایی لیگ اروپا پایان یافت. شیاطین سرخ تیم برتر میدان بودند ولی با گلی که در دقایق پایانی دریافت کردند، غافلگیر شده و نتوانستند واکنش خوبی نشان دهند.

به این ترتیب برای چهارمین سال متوالی دست منچستری ها از کسب جام کوتاه ماند. بسیاری معتقدند یونایتد برای فصل بعد اگر دو سه بازیکن بزرگ جذب نکند، بار دیگر هیچ شانسی در راه کسب عنوان قهرمانی لیگ برتر نخواهد داشت و قافیه را به لیورپول و منچسترسیتی می بازد.

اوله گنار سولسشر سرمربی یونایتد نیز در نشست خبری خود تایید کرد که نیاز به جذب چند بازیکن برای نزدیک تر شدن به لیورپول و سیتی دارند.

طبق ادعای "Manchester Evening News""، یونایتدها روی ۴ بازیکن بارسلونا نظر مثبت دارند. عثمان دمبله، آرتورو ویدال، ایوان راکیتیچ و ساموئل اومتیتی بازیکنانی هستند که منچستریونایتد علاقه مند به جذب آنهاست و جالب اینکه باشگاه کاتالان نیز مخالفتی با فروش این بازیکنان ندارد و به پیشنهاد برای آنها گوش خواهد داد.

طبق این گزارش، یونایتد حتی مذاکراتی جدی را با دمبله و اومتیتی داشته است. در این بین ایوان راکیتیچ به سران منچستر پاسخ منفی داده و گفته است که تمایلی برای حضور در این باشگاه ندارد و در مورد ویدال هم یونایتد تنها علاقه مند به معاوضه بازیکن با بارسلوناست و حاضر به پرداخت رقم بالایی برای این هافبک ۳۳ ساله نیست.

تگ ها


نقل و انتقالات اروپا نقل و انتقالات اروپا ۲۰۲۱ ۲۰۲۰ ساموئل اومتیتی آرتورو ویدال ایوان راکیتیچ عثمان دمبله منچستر یونایتد بارسلونا