منچستریونایتد ۳ - ۱ برایتون؛ فرار از بحران با شکار مرغ دریایی

منچستریونایتد موفق شد در اولدترافورد برایتون را شکست داده و تا حدی وضعیت خود در جدول را سر و سامان بخشد...

منچستریونایتد موفق شد در اولدترافورد برایتون را شکست داده و تا حدی وضعیت خود در جدول را سر و سامان بخشد

به گزارش خبرنگار مدال، در چارچوب هفته سیزدهم رقابت‌های لیگ برتر انگلیس، منچستریونایتد در ورزشگاه اولدترافورد میزبان برایتون بود که این بازی در نهایت با برتری ۲-۱ شیاطین سرخ به پایان رسید.

یونایتد مطابق انتظار بازی را بهتر آغاز کرد و در دقیقه ۱۵ اولین فرصت را به دست آورد اما متئو رایان موفق شد ضربه مارکوس راشفورد را مهار کند. اما دقایقی بعد آندریاس پریرا توپ را به مارسیال داد و در برگشت خودش صاحب موقعیت شد و ضربه او با برخورد به پای استفنز وارد دروازه برایتون شد.

چیزی از گل اول نگذشته بود که ارسال فرد با ضربه مگوایر همراه شد اما قبل از اینکه توپ به مک‌تامینی برسد، دیوی پروپر دروازه خودی را گشود تا اختلاف دوبرابر شود. تلاش‌های دو تیم در ادامه ثمری نداشت نیمه اوب با برتری ۲-۰ یونایتد به پایان رسید.

یونایتد نیمه دوم را هم بهتر آغاز کرد و در دقیقه ۶۶ با  پاس عالی مارسیال، مارکوس راشفورد صاحب موقعیت شد و دروازه برایتون را برای بار سوم باز کرد. تلاش‌های دو تیم در ادامه بی‌ثمر بود بازی با برتری ۳-۱ یونایتد به پایان رسید.

ببینید:

خلاصه بازی منچستریونایتد 3 - 1 برایتون/ ویدیو

تگ ها


شیاطین سرخ مرغ‌های دریایی ورزشگاه اولدترافورد فوتبال جهان برایتون و هاو آلبیون منچستر یونایتد منچستر یونایتد-برایتون و هاو آلبیون لیگ برتر فوتبال