منچستریونایتد برای سولسشر شرط گذاشت

سران منچستریونایتد حاضرند ۸۳ میلیون یورو برای خرید زمستانی هزینه کنند اما برای این مهم یک شرط بزرگ دارند....

به گزارش "ورزش سه"، منچستریونایتد شنبه در زمین لسترسیتی متحمل شکست ۴-۲ شد. یونایتد توانسته بود بازی را در دقایق پایانی به تساوی ۲-۲ بکشاند ولی خیلی زود گل سوم را دریافت کرد و در ادامه لستر گل چهارم را نیز به ثمر رساند.

موج انتقادات از اوله گنار سولسشر بالا گرفته چرا که شیاطین سرخ که یکی از امیدهای قهرمانی بودند، حالا ۵ امتیاز با چلسی صدرنشین اختلاف دارند و روند نتیجه گیری های تیم در ماه گذشته نیز اصلا خوب نبوده است.

بسیاری معتقدند یونایتد نیاز به تقویت بیشتر در زمستان دارد و سولسشر هم چنین توقعی از سران باشگاه دارد. طبق ادعای دیلی استار، مسئولان باشگاه حاضرند تا ۸۳ میلیون یورو بودجه برای خرید زمستانی کنار بگذارند اما برای این مهم، یک شرط ویژه دارند.

طبق این گزارش، اگر سولسشر بتواند تا انتقالات ژانویه یونایتد را در کورس قهرمانی و میان تیم های بالای جدول حفظ کند، آنگاه این بودجه به وی تعلق خواهد گرفت و برای خرید بازیکن اقدام خواهد شد.

در حال حاضر چلسی با ۱۹ امتیاز صدرنشین است و لیورپول و سیتی نیز با ۱۸ و ۱۷ امتیاز این تیم را تعقیب می کنند. یونایتد هم ۱۴ امتیازی است. بازی هفته بعد برابر لیورپول می تواند برای شیاطین سرخ بسیار تعیین کننده باشد.

تگ ها


اوله گونار سولسشر منچستر یونایتد