منچستریونایتد بهترین باشگاه ممکن برای بیل است

جان بارنز ستاره لیورپول در دهه ۸۰ و ۹۰ میلادی معتقد است یونایتد بهتر است روی جذب گرت بیل تمرکز کند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، گرت بیل شاید روزهای پایانی خود در رئال را پشت سر می گذارد. او که در ایده های زین الدین زیدان دیگر جایی ندارد و فصل گذشته به خصوص در مقطع پایانی همواره یک نیمکت نشین بود، دو سال دیگر نیز قرارداد دارد و دستمزد هنگفت ۱۷ میلیون یورویی نیز دریافت می کند.

تابستان گذشته رئال احازه جدایی رایگان او به یک باشگاه چینی را نداد تا خشم بیل را باعث شود. ستاره ولزی به همین دلیل قصد دارد تا پایان قراردادش بماند و دستمزدش را دریافت کند اما رسانه های اسپانیایی می گویند رئال قصد دارد با پرداخت دستمزد یک فصل او، قراردادش را فسخ کند.

از یونایتد به عنوان باشگاه خواهان بیل نام برده می شود ضمن اینکه سرخیو رگیلون مدافع چپ رئال هم از این باشگاه پیشنهاد دارد.

جان بارنز اسطوره لیورپول در مورد شایعات انتقال بیل به یونایتد گفت:« از نظر من منچستریونایتد احتمالا بهترین باشگاه برای گرت بیل است. البته باید دید نظر سران یونایتد در مورد سن گرت و دستمزد بالای او چیست ولی مشخصا یونایتد به یک گرت بیل تشنه موفقیت و با انگیزه نیاز دارد. در حال حاضر نمی دانم شرایط بدنی گرت چگونه است ولی او این اواخر برای رئال به میدان نرفته و شاید اگر بماند، فصل جاری هم مورد استفاده قرار نگیرد. او باید از رئال جدا شود و به لیگ برتر برگردد.»

بارنز در مورد رگیلون گفت:« منچستر بیش از رگیلون به گرت بیل نیاز دارد. معتقدم لوک شاو در سمت چپ وقتی آماده باشد، به اندازه کافی برای یونایتد خوب است و دیگر نیازی به تقویت این منطقه نیست.»

بیشتر بخوانید:

جذب گرت بیل، بهترین گزینه برای منچستریونایتد

رئال مادرید و احتمال جذب جانشین گرت بیل از سیتی

 

 

تگ ها


گرت بیل فوتبال جهان رئال مادرید منچستر یونایتد فوتبال