منچستریونایتد به خرید سانچس نزدیک شد

به گزارش مدال به نقل از خبرگزاری تسنیم: نشریه دیلی میل انگلیس گزارش داد منچستریونایتد که تابستان گذشته تا آستانه جذب رناتو سانچس پیش رفته بود اما رقابت برای به خدمت گرفتن این بازیکن را به بایرن مونیخ واگذار کرد، حالا خبر می رسد یک شانس دیگر برای جذب این هافبک 19 ساله دارد ......

به گزارش مدال به نقل از خبرگزاری تسنیم: نشریه دیلی میل انگلیس گزارش داد منچستریونایتد که تابستان گذشته تا آستانه جذب رناتو سانچس پیش رفته بود اما رقابت برای به خدمت گرفتن این بازیکن را به بایرن  مونیخ واگذار کرد، حالا خبر می رسد یک شانس دیگر برای جذب این هافبک 19 ساله دارد ...

به گزارش مدال به نقل از خبرگزاری تسنیم: نشریه «دیلی میل» انگلیس گزارش داد منچستریونایتد که تابستان گذشته تا آستانه جذب رناتو سانچس پیش رفته بود اما رقابت برای به خدمت گرفتن این بازیکن را به بایرن مونیخ واگذار کرد، حالا خبر می رسد یک شانس دیگر برای جذب این هافبک 19 ساله دارد.

طبق این گزارش، باشگاه بایرن مونیخ رقم درخواستی برای فروش رناتو سانچس را از 30.5 میلیون پوند به 23 میلیون پوند کاهش داده است، همین شانس منچستریونایتد برای جذب هافبک پیشین بنفیکا را افزایش می دهد.

سانچس پرتغالی در فصل اخیر آن طور که باید نتوانست در تیم تحت هدایت کارلو آنچلوتی جایگاه ثابتی برای خود پیدا کند و حالا با پیوستن کورنتین تولیسو، هافبک 19 ساله فرانسوی لیون به بایرن به نظر جدایی او از جمع باواریایی ها محتمل می رسد.

نشریه آلمانی «کیکر» مدعی شده است که ژوزه مورینیو به شدت علاقه مند است تا رناتو سانچس را در کنار پل پوگبا و آندر هررا در خط میانی خود داشته باشد تا تحرک لازم را به این خط بدهد.