منچستریونایتد به دنبال جانشین برای دخیا!

بعد از اشتباه اخیر داوید دخیا در بازی یونایتد مقابل اورتون جایگاه او در یونایتد برای اولین بار در معرض خطر قرار دارد و یونایتد ممکن است در تابستان به دنبال جانشینی برای او بگردد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، بر اساس اعلام رسانه‌های انگلیسی موقعیت داوید دخیا به عنوان سنگربان شماره یک بی چون و چرای منچستریونایتد برای اولین بار در معرض شک و تردید قرار گرفته و گفته می‌شود شیاطین سرخ ممکن است در تابستان آتی به دنبال جذب جانشینی برای او باشند.

دخیا از زمانی که در سال ۲۰۱۱ اتلتیکو مادرید را ترک کرده و راهی اولدترافورد شده تا این لحظه همواره سنگربان شماره یک این تیم بوده و با پیراهن یونایتد ۳۹۳ بازی انجام داده است. ولی مجموعه‌ای از اشتباهات او در چند ماه اخیر و از جمله اشتباه بد او در بازی این هفته مقابل اورتون که با تساوی ۱-۱ به پایان رسید باعث شده موقعیت این دروازه‌بان ۲۹ ساله اسپانیایی در یونایتد به خطر بیفتد.

با اینکه وقتی خبرنگاران در گفتگو با اوله گنار سولسشربه اشتباهات دخیا اشاره کرده و گفتند او در فصل جاری با اشتباهاتش هفت امتیاز به ضرر یونایتد کار کرده، سولسشر در پاسخ از او دفاع کرده و دخیا را بهترین دروازه‌بان دنیا دانست ولی رسانه‌های انگلیسی می‌گویند نشانه‌های عدم اعتماد به دخیا در راهروهای منچستریونایتد دیده شده است.

بیشتر بخوانید:

دلیل افت داوید دخیا از نظر اسطوره شیاطین سرخ

ستاره اسبق لیورپول: این لیورپول شبیه منچستر دوران فرگوسن است

 

 

تگ ها


داوید دخیا فوتبال جهان منچستر یونایتد لیگ برتر فوتبال