منچستریونایتد به دنبال سرقت بزرگ از منچسترسیتی

باشگاه منچستریونایتد با 70 میلیون پوند قصد دارد هدف منچسترسیتی را از چنگ‌شان خارج کند....

شیاطین سرخ در تلاش هستند تا با 70 میلیون پوند «هری مگوایر» را به اولدترافورد منتقل کنند، ستاره‌ای که آبی‌های شهر منچستر نیز به جذبش علاقمند هستند.

به گزارش مدال؛ «هری مگوایر» یکی از مهم‌ترین بازیکنان موردعلاقه «اوله‌گونار سولشائر» است و سرمربی شیاطین سرخ به جذب او علاقه بسیار زیادی دارد اما رقم سنگین جدایی مگوایر شرایط جذب او را پیچیده‌ کرده. ضمن اینکه یونایتدی‌ها در مسیر جذب این ستاره، رقیب سرسختی همچون منچسترسیتی را پیش روی خود می‌بینند و قصد دارند دست به سرقتی بزرگ از لیست خرید حریف آبی‌پوش خود بزنند.

به نظر می‌رسد منچستریونایتد شانس بیشتری نیز برای جذب او دارد؛ آنها با پیشنهاد 70 میلیون پوندی به سراغ روباه‌ها رفته‌اند و چون از اشتیاق مگوایر برای جدایی اطلاع دارند، به توافق امیدوار هستند. البته فراموش نکنید که سیتیزن‌ها پیشنهادی 80 میلیون پوندی ارائه کرده‌اند اما در پیشنهاد یونایتدی‌ها بندهایی وجود دارد که در صورت تحقق درآمد بسیار بیشتری را به خزانه روباه‌ها واریز خواهد کرد.

مگوایر دو سال پیش و در ازای 17 میلیون پوند از «هال‌سیتی» به لسترسیتی پیوست و عملکرد درخشانش در جام‌جهانی ارزش او را بالاتر برده است.

بیشتر بخوانید:

چالش منچستریونایتد؛ پیدا کردن جانشین برای پوگبا و لوکاکو

تگ ها


هری مگوایر نقل_و_انتقالات منچستریونایتد نقل وانتقالات شیاطین سرخ لسترسیتی نقل و انتقالات لیگ برتر انگلیس لیگ برتر انگلیس سیتیزن‌ها هری مگوایر لستر سیتی لیگ برتر فوتبال