منچستریونایتد در اندیشه جذب ستاره کروات بارسلونا

سران منچستریونایتد قصد دارند برای به خدمت گرفتن ایوان راکیتیچ، ستاره کروات آبی‌واناری‌ها وارد عمل شوند...

هافبک کروات بارسلونا، شیاطین سرخ را خواهان خود می‌بیند.

به گزارش مدال، یکی از بازیکنانی که احتمال جدایی وی در تابستان وجود دارد ایوان راکیتیچ، هافبک خلاق بارسلوناست و طبق ادعای نشریه انگلیسی دیلی میل، سران منچستریونایتد قصد دارند برای خرید وی اقدام کنند.

ایوان راکیتیچ چندی قبل نیز در فهرست خرید یونایتد قرار داشت اما با توجه به ابراز علاقه این بازیکن به ماندن در نوکمپ، این انتقال منتفی شد اما حالا دوباره اخباری در مورد احتمال جدایی وی منتشر شده است. با ورود فرانکی دی یونگ، کار ایوان راکیتیچ برای قرار گرفتن در ترکیب اصلی دشوار شده و ممکن است با توجه به مبالغ هنگفت خرج شده از سوی بارسا در سال های اخیر، این بازیکن از جمع آبی اناری ها جدا شود.

البته بارسلونا ترجیح می دهد راکیتیچ به عنوان بخشی از قرارداد احتمالی نیمار راهی پاری سن ژرمن شود. بارسا حاضر به انتقال برخی بازیکنان خود از جمله راکیتیچ، فیلیپ کوتینیو، عثمان دمبله، نلسون سمدو، مالکوم یا ساموئل اومتیتی به پاریس بوده اما به نظر می رسد پاری سن ژرمن تنها علاقمند به فروش نیمار با پول نقد است.

اما با توجه به اینکه بارسلونا مشکلی با فروش ایوان راکیتیچ ندارد، یونایتد دوباره قصد دارد برای خرید این هافبک کروات وارد عمل شود. اخبار زیادی در مورد جدایی احتمالی پل پوگبا از یونایتد شنیده می شود و می توان از راکیتیچ به عنوان یکی از جانشینان احتمالی او در اولدترافورد نام برد.

اخبار مرتبط:

تماس بارسلونا با رایولا این بار برای مویس کین

تگ ها


نقل و انتقالات اخبار نقل و انتقالات شیاطین سرخ ستاره کروات فوتبال جهان ایوان راکیتیچ منچستر یونایتد بارسلونا لالیگا لیگ برتر فوتبال