منچستریونایتد مقصد بعدی هافبک بایرن

کورنتین تولیسو هافبک فرانسوی بایرن مونیخ، ممکن است فصل به لیگ برتر انگلیس و باشگاه منچستریونایتد ملحق شود....

به گزارش "ورزش سه"، در حالی که اِد وودوارد، مدیر اجرایی باشگاه منچستریونایتد اخیراً اعلام کرده بود به خاطر بحران مالی که در نتیجه شیوع ویروس کرونا گریبانگیر باشگاه‌های مختلف شده، این باشگاه انگلیسی هم نمی‌تواند مانند همیشه در بازار نقل‌وانتقالات فعالیت کند، رسانه‌ها بازیکنان مختلفی را به این باشگاه نسبت می‌دهند که در لیست خرید آنها قرار دارد.

در تازه‌ترین مورد، نشریه انگلیسی "اکسپرس" خبر داد باشگاه منچستریونایتد به دنبال به خدمت گرفتن کورنتین تولیسو، هافبک فرانسوی تیم فوتبال بایرن مونیخ است و این بازیکن را یکی از اهداف اصلی خود در نقل‌وانتقالات تابستانی پیش‌رو قرار داده است. تولیسوی ۲۵ ساله هم به دنبال بازی در لیگ برتر انگلیس است و بایرنی‌ها هم مخالف فروش او در پایان فصل نیستند.

باشگاه منچستریونایتد در پنجره نقل‌وانتقالات زمستانی اخیر نسبت به جذب قرضی این هافبک فرانسوی تلاش کرده اما موفق به عملی کردن این انتقال نشده بود. مدیران این باشگاه انگلیسی حالا در پی انتقال قطعی این بازیکن به جمع شیاطین سرخ هستند.

کورنتین تولیسو که اخیراً از ناحیه لیگامنت مورد عمل جراحی قرار گرفت، همچنین مورد توجه باشگاه‌هایی همچون اینتر، یوونتوس، ناپولی و اتلتیکومادرید قرار دارد.

این هافبک ۲۵ ساله که در سال ۲۰۱۷ از المپیک لیون به بایرن مونیخ ملحق شد، تا سال ۲۰۲۲ تحت‌قرارداد این باشگاه آلمانی است.

او در فصل جاری در ۲۴ بازی از رقابت‌های مختلف باواریایی‌ها را همراهی کرده که حاصلش ۳ گل‌زده و ۵ پاس‌گل بوده است.

تگ ها


بایرن مونیخ کورنتا تولیسو منچستر یونایتد