منچستریونایتد و معرفی اسپانسر جدید پیراهن‌های تیم

منچستریونایتد اسپانسر جدید پیراهن های این باشگاه که با قراردادی ۲۸۲ میلیون یورویی از فصل بعد جایگزین شورلت روی لباس های این تیم خواهد شد را معرفی کرد....

به گزارش "ورزش سه"، از ابتدای فصل بعد TeamViewer با جای شورلت اسپانسر پیراهن های منچستریونایتد خواهد بود و آرم این برند جایگزین آرم معروف شورلت روی سینه پیراهن های شیاطین سرخ خواهد شد.

منچستریونایتد توانسته پیش از به پایان رسیدن قرارداد فعلی با شورلت، با TeamViewer برای فصل بعد به توافق برسد. به موجب این قرارداد، از فصل بعد لوگوی TeamViewer با رنگ سفید روی سینه پیراهن های منچستریونایتد نقش خواهد بست. گفتنی است این بزرگترین قرارداد اسپانسرشیپ در لیگ برتر است که فقط به پیراهن یک باشگاه اختصاص دارد.

شورلت حدود هفت سال اسپانسر اصلی پیراهن های منچستریونایتد بود اما با وجود توافق برای تمدید قرارداد به مدت شش ماه دیگر، که تا نیمه فصل آینده ادامه پیدا می کرد، این شرکت هیچ برنامه ای برای تمدید قرارداد با منچستریونایتد برای هشتمین سال متوالی نداشت.

شرکت TeamViewer اکنون رسما به عنوان اسپانسر پیراهن های منچستریونایتد برای پنج سال آینده معرفی شده است. گفته می شود که این قرارداد برای هر فصل ارزشی در حدود ۵۷ میلیون یورو دارد و در طول مدت زمان پنج ساله خود مبلغ ۲۸۲ میلیون یورو عاید شیاطین سرخ خواهد کرد.

این قرارداد مبلغی معادل قراردادی دارد که بارسلونا در سال ۲۰۱۶ با Rakuten امضا کرد و یونایتد معتقد است که بزرگترین قرارداد مختص پیراهن باشگاه در لیگ برتر است.

منچستریونایتد اکنون و با پایان یافتن قرارداد با شورلت، باید به دنبال شرکت اتومبیلسازی جدیدی باشد که اسپانسر ماشین های این باشگاه شود. یونایتد همچنین باید اسپانسر جدیدی برای لباس های تمرین و زمین تمرین خود پیدا کند.

شرکت TeamViewer یک شرکت فناوری مستقر در آلمان است که در سال ۲۰۰۵ تاسیس شده است. این شرکت نرم افزاری را در اختیار کاربران قرار داده که به کمک آن می توان از راه دور کامپیوتر ها و سایر دستگاه ها را کنترل و نگهداری کند. این برنامه در سراسر جهان روی بیش از دو میلیارد سیستم نصب شده است.

تگ ها


منچستر یونایتد