منچستریونایتد ۳ - ۰ پارتیزان بلگراد؛ بازگشت شیاطین سرخ به ساحل آرامش

منچستریونایتد موفق شد در شبی که استحقاق کسب پیروزی را داشت، در اولدترافورد مقابل پارتیزان بلگراد، به یک برد شیرین دست یافت...

منچستریونایتد موفق شد در شبی که استحقاق کسب پیروزی را داشت، در اولدترافورد مقابل پارتیزان بلگراد، به یک برد شیرین دست یافت

به گزارش خبرنگار مدال، در چارچوب هفته چهارم از مرحله گروهی لیگ اروپا، منچستریونایتد در ورزشگاه اولدترافورد میزبان پارتیزان بلگراد صربستان بود که این بازی در نهایت با برتری ۳-۰ شیاطین سرخ به پایان رسید.

بازی دو تیم با هیجان زیادی آغاز شد و در دقیقه ۳، آنتونی مارسیال دروازه حریف را گشود اما گل او به دلیل آفساید مورد قبول واقع نشد. دقایقی بعد این بار پارتیزان دروازه یونایتد را باز کرد اما باز هم به دلیل آفساید، گل مردود اعلام شد. در دقیقه ۷، ارسال پریرا با برخورد به پای مدافعین به راشفورد رسید اما ضربه او از کنار دروازه به بیرون رفت.

دو دقیقه بعد، خوان ماتا با یک دریبل زیبا و پاس کات‌بک خود موقعیت را برای راشفورد مهیا کرد اما این باز ضربه او با واکنش استویکویچ راهی به دروازه پارتیزان نیافت. حملات یونایتد ادامه داشت تا در دقیقه ۲۱، راشفورد با یک حرکت زیبا توپ را به میسون گرین‌وود رساند و او هم با خونسردی گل اول را به ثمر رساند.

۱۰ دقیقه بعد، این بار میسون گرین‌وود موقعیت را برای آنتونی مارسیال مهیا کرد و ستاره فرانسوی پیش رفت و دروازه استویکویچ را برای دومین بار باز کرد. دیدار دو تیم در ادامه اتفاق خاصی نداشت و نیمه اول با برتری ۲-۰ شاگردان سولسشر خاتمه یافت.

شیاطین سرخ نیمه دوم را هم بهتر آغاز کردند و در دقیقه ۴۹، پاس زیبای اشلی یانگ با ضربه سرضرب مارکوس راشفورد دروازه پارتیزان را برای سومین بار باز کرد. در ادامه بازی کمی متعادل‌تر شد و یونایتد هم‌چنان برای زدن گل‌های بیشتر تلاش می‌کرد. تلاش‌های دو تیم در ادامه نتیجه‌ای نداشت و بازی با برتری ۳-۰ شاگردان سولسشر خاتمه یافت.

یونایتد با این پیروزی ۱۰ امتیازی شد دوباره به صدر جدول صعود کرد.

ببینید:

خلاصه بازی منچستریونایتد ۳ - ۰ پارتیزان بلگراد/ ویدیو

منچستریونایتد ۳ - ۰ پارتیزان بلگراد؛ بازگشت شیاطین سرخ به ساحل آرامش
منچستریونایتد ۳ - ۰ پارتیزان بلگراد؛ بازگشت شیاطین سرخ به ساحل آرامش

تگ ها


ورزشگاه اولدترافورد شیاطین سرخ فوتبال جهان اوله گونار سولسشر