منچستریونایتد ۰ - ۱ بارسلونا؛ فتح اولدترافورد به دست بلوگرانا

بارسلونا توانست با یک پیروزی خفیف در اولدترافورد، شانس خود را برای صعود به نیمه‌نهایی افزایش دهد...

بارسلونا توانست با یک پیروزی خفیف در اولدترافورد، شانس خود را برای صعود به نیمه‌نهایی افزایش دهد

بارسلونا موفق شد اولین پیروزی خود در اولدترافورد را به دست آورد.

به گزارش مدال، در حساس‌ترین دیدار مرحله یک‌چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا، تیم‌های منچستر یونایتد و بارسلونا از ساعت ۲۳:۳۰ در ورزشگاه الدترافورد رو در روی هم قرار گرفتند.

آبی‌اناری‌ها در شبی که میهمان بودند بازی را بهتر آغاز کردند و از همان ابتدای بازی حملات خود را به شیاطین سرخ تحمیل کردند. فشار کاتالان‌ها در دقیقه ۱۲ جواب داد و ضربه سر لوییز سوارز با برخورد به لوک شاو وارد دروازه منچستر یونایتد شد تا آبی‌اناری‌ها پیش بیفتند. پس از این گل شاگردان سولسشر جلو کشیدند و تلاش زیادی برای جبران گل خورده انجام دادند اما عملکرد عالی خط دفاع بارسلونا مانع از رخ دادن این اتفاق شد و نیمه نخست با برتری ۱-۰ تیم میهمان پایان یافت.

نیمه دوم بازی با سرعت بالایی همراه بود و هر دو تیم سعی در باز کردن دروازه یکدیگر داشتند. شاگردان سولسشر چندین موقعیت برای گلزنی داشتند اما با بی‌دقتی فرصت‌ها را یکی پس از دیگری از دست دادند. بارسایی‌ها هم هر چند دقیقه یک ضد حمله خطرناک می‌زدند اما بیشتر سعی در اداره بازی و حفظ نتیجه داشتند. در پایان منچستری‌ها موفق نشدند که دروازه تراشتگن را باز کنند و این بازی با پیروزی ۱-۰ به نفع تیم بارسلونا پایان یافت.

خلاصه این بازی را می‌توانید در این لینک تماشا کنید.