منچستریونایتد ۲ - ۱ وستهام؛ پیروزی حیاتی با دو پنالتی پوگبا

شیاطین سرخ در دیداری دشوار مقابل وستهام به یک پیروزی ارزشمند دست یافتند...

شیاطین سرخ در دیداری دشوار مقابل وستهام به یک پیروزی ارزشمند دست یافتند

یونایتد در تئاتر رویاها میزبان وستهام بود.

به گزارش مدال، از ساعت ۲۱ امشب تیم‌های منچستر یونایتد و وستهام در چارچوب دیداری از هفته سی‌‌وچهارم لیگ برتر انگلیس به مصاف هم رفتند. این دیدار به میزبانی شیاطین سرخ و در ورزشگاه الدترافورد برگزار شد.

شیاطین سرخ در شبی که نمایش خیلی خوبی مقابل رقیب لندنی ارائه ندادند، دو بار صاحب ضربه پنالتی شدند که پوگبا هر دو بار آن را تبدیل به گل کرد و در نهایت یونایتد با نتیجه ۲-۱ وستهام را مغلوب کرد.

وستهام بازی را بهتر آغاز کرد و بعد از خلق چند موقعیت نصفه و نیمه، در دقیقه ۱۰ توسط فیلیپه اندرسون به گل هم رسید که البته توسط داور مردود اعلام شد. اما در ادامه یونایتد بازی را در دست گرفته و در دقیقه ۱۶ به گل اول رسید. با متوقف شدن خوان ماتا در محوطه جریمه، یونایتد صاحب یک ضربه پنالتی شد که پل پوگبا آن را تبدیل به گل کرد و یونایتد از حریف خود پیش افتاد. در دقیقه ۴۴ داوید دخیا عکس العمل بسیار خوبی روی ضربه اندرسون نشان داد تا نیمه نخست با برتری ۱-۰ یونایتد به پایان برسد.

اما وستهام نیمه دوم را هجومی آغاز کرد و در دقیقه ۴۹ به گل تساوی رسید. ارسال دقیق لانزینی با ضربه تمام کننده اندرسون از گوشه محوطه همراه بود تا یونایتد گل اول را دریافت کند.

اما در دقیقه ۷۹ و این بار با خطای فردریکس روی مارسیال، یونایتد صاحب یک ضربه پنالتی دیگر شد تا این بار نیز پل پوگبا موفق به گلزنی شد و تیمش را دوباره از وستهام پیش اندازد. در ادامه وستهام تلاش زیادی برای زدن گل تساوی کرد که به نتیجه نرسید و در نهایت یونایتد با دو پنالتی پوگبا پیروز این دیدار شد.

خلاصه این بازی را می‌توانید در این لینک تماشا کنید.