منچستریونایتد 2 - 1 اورتون؛ فرانسوی های مغضوب عصای دست آقای خاص

منچستریونایتد موفق شد در خانه خود 1-2 اورتون را مغلوب کند. به گزارش مدال، منچستریونایتد بعد از شکس ......

منچستریونایتد موفق شد در خانه خود 1-2 اورتون را مغلوب کند.

به گزارش مدال، منچستریونایتد بعد از شکست خانگی برابر یوونتوس در لیگ قهرمانان، در اولدترافورد موفق شد 1-2 اورتون را شکست داده و به اوضاع خود در جدول بهبود بخشد.
 

دقایق ابتدایی بازی آرام دنبال شد و اولین فرصت در دقیقه 15 برای اورتون ایجاد گردید اما ضربه سر گومس درون محوطه با عکس العمل دخیا همراه شد.

 

دقایقی بعد و روی ارسال از یک ضربه ایستگاهی، ماتا می توانست گل اول یونایتد را به ثمر برساند اما ضربه سر او توسط پیکفورد مهار شد.

 

اما در دقیقه 26 و با متوقف شدن مارسیال در محوطه، یونایتد صاحب پنالتی شد که پیکفورد ضربه پوگبا را مهار کرد اما روی ریباند خود پوگبا موفق شد گل اول یونایتد را به ثمر برساند.

 

در ادامه اورتون تلاش زیادی برای جبران کرد و می توانست روی ارسال کلمن و ضربه سر سیگوردسون در دقایق پایانی نیمه اول به گل تساوی برسد اما دخیا عکس العمل مناسبی نشان داد و در نهایت 45 دقیقه نخست با برتری 0-1 یونایتد به اتمام رسید.

 

شیاطین سرخ نیمه دوم را هجومی آغاز کردند و در دقیقه 50 به گل رسیدند. با پاس پوگبا، مارسیال با یک ضربه فوق العاده و مواج از پشت محوطه گل دوم تیمش را نیز به ثمر رساند.

 

در دقیقه 52 برنارد در موقعیتی تک به تک بهترین فرصت را برای کاهش اختلاف داشت اما تعلل او باعث از دست رفتن این موقعیت طلایی شد.

 

در دقیقه 59 پوگبا با یک ضربه محکم می توانست گل سوم یونایتد را به ثمر برساند اما پیکفورد با مهاری دیدنی ناجی تیمش شد.

 

در دقیقه 70 این بار کلمن در محوطه صاحب فرصت شد اما ضربه محکم او با اختلاف کمی از بالای دروازه دخیا به بیرون رفت.

 

اما در دقیقه 77 ریچارلیسون توسط اسمالینگ متوقف شد تا اورتون صاحب یک پنالتی شده و سیگوردسون دروازه داوید دخیا را باز کند.

 

در ادامه اورتون تلاش زیادی برای زدن گل تساوی داشت اما این اتفاق رخ نداد. در دقیقه 94 مارسیال یک تک به تک فوق العاده را برابر پیکفورد از دست داد تا در نهایت یونایتد 1-2 اورتون را شکست دهد.

تگ ها


لیگ برتر فوتبال