منچستر این بار ۱۷۰ میلیون پوند را درست خرج کند

اسطوره شیاطین سرخ معتقد است حالا بهترین فرصت فراهم است تا یونایتد ۱۷۰ میلیون پوند دیگر را اما به شکلی صحیح برای جذب بازیکن جدید هزینه کند....

به گزارش "ورزش سه"، منچستریونایتد شب گذشته در زمین لسترسیتی ۰-۲ پیروز شد تا با قطعی کردن رتبه سومی خود پس از یک سال دوری از لیگ قهرمانان بار دیگر سهمیه را به دست بیاورد.

عملکرد خوب شاگردان اوله گنار سولسشر در شروع مجدد لیگ برتر سبب شد تا این تیم افت ابتدای فصل را فراموش کرده و یک بار دیگر به جمع ۴ تیم بالای جدول راه پیدا کند ولی این تیم هنوز با سطح لیورپول و منچسترسیتی فاصله دارد. گری نویل اسطوره یونایتد معتقد است کسب سهمیه باعث خواهد شد تا کار این تیم در نقل و انتقالات برای جذب بازیکنان بزرگ راحت تر شود.

او به اسکای اسپورتس گفت:« به نظر می رسید منچستر در بازی برابر لستر در ۲۰ دقیقه پایانی بازی را رها کرده بود و برخی بازیکنان کمی هم خسته شده بودند. به همین دلیل است که معتقدم تیم نیاز به جذب چند بازیکن جدید دارد. آخرین باری که یونایتد سهمیه لیگ قهرمانان را کسب کرد، مورینیو سرمربی بود و ۱۷۰میلیون پوند نیز برای جذب بازیکن هزینه کردند ولی این کار به درستی و معقولانه انجام نشد.

این بار باید ۱۷۰ میلیون پوند دیگر هزینه کنند ولی بازیکنانی بهتر و باکیفیت تر به خدمت گرفته شوند. اینگونه می توان به لیورپول و سیتی نزدیک تر شد. این تیم نیاز به پیشرفت دارد و بدون جذب بازیکن بزرگ، رسیدن به چنین هدفی مقدور نخواهد بود. معتقدم خرید های سال گذشته(هری مگوایر، وان بیساکا و برونو فرناندز) بهتر از خریدهای دو سال پیش بودند.»

نویل ادامه داد:« به خصوص ترکیب یازده نفره اصلی یونایتد نیاز به بهتر شدن دارد. نمی خواهم بگویم بازیکنان فعلی بازیکنان خوبی نیستند و در همین بازی با لستر حتی روی نیمکت بازیکنانی بودند که می توانستند در ترکیب اصلی باشند. این بار باید بازیکنانی جذب شوند که در حد یونایتد باشند و با دلایلی منطقی و مطابقه با ایده های مربی به تیم اضافه شوند. معتقدم به خصوص در خط حمله نیاز به یک مهاجم بزرگ داریم. میسون گرین وود البته که مهاجم خوبی نشان داد ولی او هنوز جوان است و در ابتدای راهش قرار دارد. »

تگ ها


اوله گونار سولسشر گری نویل منچستر یونایتد