منچستر - برایتون، تحت تاثیر پوگبا

در هفته دوم رقابت های فصل جدید لیگ برتر انگلستان تیم منچستر میهمان برایتون آلبیول است ......

در هفته دوم رقابت های فصل جدید لیگ برتر انگلستان تیم منچستر میهمان برایتون آلبیول است. این دیدار تحت الشعاع جنجال های اخیر مورینیو و پوگبا قرار دارد و البته در صورت بازی کردن  علیرضا جهانبخش می تواند بازی هیجان انگیزی برای فوتبال دوستان ایرانی در سرتا سر دنیا باشد.

پس از پیشنهاد های اخیر بارسا به پوگبا و رفتارهای او، نمایش او در این بازی می تواند بیانگر آینده این هافبک فرانسوی باشد. پوگبا که هفته گذشته زننده گل تیم یونایتد بود با اعلام مورینیو، این هفته برای دومین بار کاپیتان شیاطین سرخ خواهد بود.

در سوی دیگر، سرمربی برایتون بعد از شکست این تیم مقابل واتفورد در مصاحبه این هفته خود گفت: از نمایش تیمم نا امید شدم. انتظار دیدار آسانی نداشتیم اما نیاز به تغییر داریم. باید تصمیمات جدیدی بگیرم.

در تیم برایتون ایزکوئرو به دلیل مصدومیت به این دیدار نمی رپرسد اما مونتویا، خرید جدید این تیم می تواند اولین دیدار فصلش را انجام دهد. علیرضا جهانبخش، دیگر خرید جدید این تیم هم که دردیدار به عنوان یار تعویضی به میدان آمد می تواند در خط حمله برایتونی ها خود نمایی کند. در سمت مقابل ماتیچ و والنسیا به تمرینات برگشته اند اما حضورشان در هاله ای از ابهام قرار دارد. همچنین احتمال دارد سانچز هم در این دیدار بازی نکند.

برایتون : رایان – دانک – دافی – مونتویا – برناردو – استفن – بیسوما – مارچ – جهانبخش – گروس - مورای

منچستر یونایتد : ده خه آ – دارمیان – بایی – لیندلف – شاو – فرد – پریرا – پوگبا – لوکاکو – سانچز  - ماتا

نکات جالب
برایتون دو بازی آخر خانگی خود مقابل منچستر را برده است. این دو دیدار البته به فاصله زمانی 36 سال از هم برگزار شده اند!

منچستر یونایتد،فصل گذشته فقط در 2 دیدار خارج از خانه گلی به ثمر نرساند که یکی از آن دو دیدار بازی با بریاتون بود.

برایتوندر 3 دیدار اخیر خود در لیگ برتر شکست خورده است.

روملو لوکلکو به 17 تیم از 20 تیم حاضر در لیگ جزیره گل زده است. برایتون،کاردیف و ولورهمپتون سه تیمی هستند که او هنوز مقابل آن ها گلی به ثمر نرسانده است.

تگ ها


علیرضا جهانبخش برایتون و هاو آلبیون لیگ برتر فوتبال