منچستر ۳-۰ برایتون؛ آتش‌بازی با فرناندز

شاگردان سولسشر با نمایش کاملا برتر نسبت به برایتون موفق به کسب پیروزی پُر گل شدند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، منچستر یونایتد سه شب پس از برتری دشوار در دیدار جام حذفی مقابل نوریچ سیتی، از ساعت ۲۳:۴۵ امشب(به وقت ایران) سه‌شنبه شب در شرایطی مهمان تیم رده پانزدهمی برایتون بود که علیرضا جهانبخش را برای سومین مسابقه پیاپی در فهرست نداشت.

منچستر از همان ابتدا مسلط به بازی شد و مالکیت توپ را در اختیار گرفت که کار تیمی آنها در دقیقه ۱۶ به ثمر نشست و بعد از پاسی که آرون ون‌بیساکا در جناح راست زمین به میسون گرینوود داد، این مهاجم ۱۸ ساله با سرعت بالا وارد محوطه جریمه برایتون شد و با عوض کردن پا و شوت زمینی محکم، گل اول بازی را به ثمر رساند.

شاگردان سولسشر که کاملا سوار بر بازی بودند، در دقیقه ۲۹ یک حمله جدی دیگر ترتیب دادند که این بار پاس در عرض پول پوگبا را برونو هرناندز بدون مکث و با شوت دقیق از پشت محوطه جریمه تبدیل به گل دوم منچستر یونایتد مقابل برایتون کرد.

برایتون که در نیمه اول حرفی برای گفتن نداشت، بدون اینکه حتی یک بار توپ را درون چارچوب منچستر یونایتد بزند و خطر چندانی روی دروازه دخیا ایجاد کند، با شکست ۲ بر صفر به رختکن رفت.

یاران جهانبخش که نمی‌خواستند در استادیوم خانگی فالمر بازنده باشند، در شروع نیمه دوم نمایش هجومی را در دستور کار قرار دادند، اما در دقیقه ۵۰ منچستر یونایتد با یک ضد حمله سریع از جناح چپ زمین و روی ارسال دقیق و بی‌نقص گرینوود، با شوت سرضرب و دیدنی برونو فرناندز گل سوم را وارد دروازه متئو رایان کرد.

در ادامه برایتون سعی کرد اختلاف را کمتر کند، اما حملات این تیم یکی پس از دیگری هدر رفت و البته یک بار هم در دقیقه ۶۹ واکنش تماشایی دخیا روی شوت پشت محوطه آرون کانولی اجازه نداد آنها به گل دست پیدا کنند.

در نهایت منچستر یونایتد با مدیریت بازی اجازه نداد برایتون به گل برسد تا صاحب برتری ۳ بر صفر خارج از خانه شود و با ۵۲ امتیاز و صعود یک پله‌ای، در جایگاه پنجم جدول لیگ برتر انگلیس قرار بگیرد.

بیشتر بخوانید:

قیمت پیشنهادی یونایتد برای سانچو مشخص شد

اسطوره یونایتد در آستانه هدایت تیم ملی آذربایجان

 

 

تگ ها


برایتون فوتبال جهان منچستر یونایتد فوتبال