منچستر برای جذب ستاره رئال رقیب پیدا کرد

رافائل واران از چلسی پیشنهاد خوبی دریافت کرده و در دوراهی منچستر و آبی های لندنی قرار گرفته است....

به گزارش "ورزش سه"، رافائل واران تنها یک سال و سه ماه دیگر با رئال قرارداد دارد ولی دیگر تمایلی برای ادامه حضور در این باشگاه ندارد.

او سال ۲۰۱۱ و با توصیه زین الدین زیدان بود که از لانس فرانسه به رئال پیوست و به خصوص در ۵ سال اخیر مهره ثابت خط دفاعی رئال بوده است. واران که با رئال همه جام ها را برده و با تیم ملی فرانسه نیز فاتح جام جهانی شده، حالا به دنبال چالشی جدید در عرصه فوتبال باشگاهی است و سران رئال با علم به این قضیه، مخالفتی با جدایی او ندارند. رئال می داند که واران قراردادش را تمدید نمی کند و سال ۲۰۲۲ می تواند به صورت بازیکن آزاد جدا شود.

طبق ادعای بیلد، دو تیم منچستریونایتد و چلسی خواهان جذب واران هستند. یونایتد از مدت ها پیش علاقه مند به جذب این مدافع فرانسوی بوده ولی چلسی اخیرا وارد کورس رقابت برای جذب او شده و به نظر می رسد تابستان شاهد کشمکش بین این دو باشگاه خواهیم بود.

توماس توخل سرمربی جدید چلسی به سران باشگاه گفته است که بیش از هر چیزی در تابستان باید به فکر تقویت خط دفاع بود و رافا واران همان گزینه مدنظر اوست.

ارزش واران ۷۰ میلیون یورو تخمین زده می شود ولی چون تنها یک سال از قراردادش باقیمانده با نصف این مبلغ نیز در دسترس خواهد بود.

تگ ها


رافائل وارانه فوتبال جهان رئال مادرید منچستر یونایتد لالیگا لیگ برتر فوتبال