منچستر برای قهرمانی به هری کین نیاز دارد

بازیکن سابق تاتنهام معتقد است هری کین همان پازل گمشده منچستریونایتد برای قهرمانی در لیگ برتر است./...

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، منچستریونایتد از سال ۲۰۱۳ و با بازنشستگی سر الکس فرگوسن دیگر رنگ قهرمانی در لیگ برتر را به خود ندیده است. شیاطین سرخ امسال هم در تلاش برای کسب سهمیه هستند و از مدت ها پیش مشخص بود که شانسی برای قهرمانی نخواهند داشت.

یونایتد مهاجمانی چون مارکوس راشفورد و آنتونی مارسیال را دارد ولی بسیاری معتقدند برای قهرمانی باید هری کین را جذب کند.

کاپیتان تاتنهام از سال ۲۰۱۴ در عضویت این باشگاه قرار دارد و در ۲۸۰ بازی توانسته ۱۸۲ گل نیز به ثمر برساند. او با سابقه آقای گلی لیگ برتر، می تواند به گلزن برتر یونایتد تبدیل شده و تفاوت ها را در میادین بزرگ رقم بزند.

جیمی اوهارا از دسته کسانی است که معتقد است یونایتد برای قهرمانی باید به سراغ هری کین برود. او به تاک اسپورت گفت:« گوش کنید، من به شخصه دوست دارم هری کین در تاتنهام بماند اما باشگاه هم باید خود را به سطح توقعات این بازیکن برساند. او جاه طلب است و قهرمانی می خواهد اما در تاتنهام نتوانسته به این مهم دست پیدا کند.

از طرفی یونایتد هم سال هاست از قهرمانی به دور مانده و در جایگاهی که باید حضور ندارد. از نظر من، یونایتد هنوز بزرگترین باشگاه دنیاست و با این سطح انگیزه برای قهرمانی، نیاز به مهاجمی چون هری کین دارد. او نیز تشنه جام است و اگر به یونایتد برود، این تیم را به یک مدعی جدی قهرمانی تبدیل خواهد کرد. کین واقعا فوتبالیست فوق العاده ای است.»

بیشتر بخوانید:
بازگشت نیمار به بارسلونا غیرممکن شد 
کونته: ناامیدم، نمی‌توانم چیزی بگویم!
واکنش ستاره فرانسوی به اولین هت تریک برای یونایتد

تگ ها


فوتبال جهان تاتنهام منچستریونایتد هری کین تاتنهام منچستر یونایتد فوتبال