منچستر به قهرمانی بسیار نزدیک است!

خوان ماتا هافبک اسپانیایی باشگاه منچستریونایتد باور دارد تیمش به قهرمانی در لیگ برتر انگلیس بسیار نزدیک است و اعلام کرد برای تحقق این هدف تمام توانش را به کار خواهد بست....

خوان ماتا هافبک اسپانیایی باشگاه منچستریونایتد باور دارد تیمش به قهرمانی در لیگ برتر انگلیس بسیار نزدیک است و اعلام کرد برای تحقق این هدف تمام توانش را به کار خواهد بست.

به گزارش مدال، خیلی‌ها معتقدند که «خوان ماتا» در زمان اشتباهی به منچستریونایتد پیوست اما هافبک اسپانیایی در آخرین اظهار نظرش اعلام کرد که می‌خواهد شیاطین سرخ به قله فوتبال بازگردند.

ماتا در گفتگو با «دیلی میل» در این خصوص گفت: «دوست داشتم وقتی منچستریونایتد قهرمان لیگ بود اینجا باشم اما حالا می‌خواهم تغییر ایجاد کنم و با هم به قهرمانی برسیم. این باشگاه باید به جایی برگردد که تعلق دارد. من بیشتر از هر چیزی آرزوی تحقق این مسئله را دارم و امیدوارم حتی اگر من هم نباشم این اتفاق رخ دهد. حس می‌کنم اکنون به تحقق چنین رویایی بسیار نزدیک هستیم و می‌توانیم جام قهرمانی را فتح کنیم.»

خوان ماتا شش ماه پس از بازنشستگی «سر الکس فرگوسن» پا به اولدترافورد گذشت و شیاطین‌سرخ از آن زمان تاکنون هنوز قهرمان لیگ برتر نشده‌اند.‌ سرخ‌های شهر منچستری پس از فرگوسن تنها یک جام حذفی و یک لیگ اروپا فتح کرده‌اند.

بیشتر بخوانید:

ورزشگاه خطرناک در کمین شیاطین سرخ

تگ ها


منچستریونایتد شیاطین سرخ الکس فرگوسن خوان ماتا قهرمانی منچستریونایتد فوتبال جهان لیگ برتر انگلیس منچستر یونایتد لیگ برتر فوتبال