منچستر هنوز هیچ پیشنهادی به رئال نداده است

از سوی منچستریونایتد هنوز هیچ پیشنهاد رسمی برای رافائل واران نرسیده است....

به گزارش "ورزش سه"، پس از قطعی شدن جدایی سرخیو راموس از رئال، گزارش ها حاکی از آن است که مدافع فرانسوی این تیم یعنی رافائل واران نیز قصد ندارد قرارداد خود را تمدید کند و گفته می شود که او طی ماه های گذشته دو بار پیشنهاد امضای قرارداد جدید با رئال مادرید را رد کرده است.

از منچستریونایتد به عنوان جدی ترین باشگاه خواهان واران نام برده می شود. رئال برای ستاره فرانسوی خود ۷۰ میلیون یورو می خواهد و شیاطین سرخ امیدوار بودند تا بر سر ۶۰ میلیون یورو بتواند به تواق برسند اما پس از نهایی شدن انتقال جیدون سانچو به یونایتد با رقم ۸۵ میلیون یورو، دیلی استار ادعا کرد که منچستریونایتد اکنون حاضر نیست برای واران بیشتر از ۴۵ میلیون یورو پرداخت کنند و رئال مادرید هم با این مبلغ موافق نیست.

رئال روی ۷۰ میلیون یورو پافشاری می کند و منچستری ها نیز به یک راهکار برای حل این مشکل رسیده اند.

طبق ادعای میرر، سران یونایتد به رئال پیشنهاد داده اند که دانی فان دبیک هافبک هلندی خود را در ازای واران به صورت قرضی به رئال واگذار کنند.

اسکای اسپورتس اما امروز ادعایی دیگر را مطرح کرد؛ اینکه هنوز هیچ پیشنهاد رسمی از سوی یونایتد برای واران ارائه نشده و دو طرف گفت و گویی در این رابطه نداشته اند.

اسکای اسپورتس همچنین گزارش داده است که یونایتد تنها در مورد قیمت واران از رئال سوال پرسیده و هیچ تمایلی هم برای قرار دادن فان دبیک در پروسه این انتقال ندارد. در واقع یونایتد اگر برای واران با رئال وارد مذاکره جدی شود، تنها تلاش خواهد کرد که به یک توافق قطعی در مورد رقم نهایی برسد و بازیکنی را برای معاوضه پیشنهاد نمی دهد.

تگ ها


دنی فن دبیک رافائل وارانه منچستر یونایتد آژاکس رئال مادرید