منچستر ۲۰۱۹/۲۰ چگونه خواهد بود؟

سولسشر می‌خواهد منچستر سال آینده را از نو بسازد و به این ترتیب تعدادی از بازیکنان از این تیم جدا خواهند شد....

چگونگی تغییر منچستر توسط اوله‌گونار سولسشر برای فصل بعد، به چالش فکری هواداران یونایتد تبدیل شده است. این مسئله زمانی اهمیت می‌یابد که سولسشر پس از شکست ۴ گله مقابل اورتون به خبرنگاران گفت: من در یونایتد موفق می‌شوم اما کارهای زیادی باید انجام شود.
اما مهمترین تغییرات یونایتد در ترکیب چگونه خواهد بود:
دروازه
دخه‌آ امسال درون دروازه یونایتد فوق‌العاده بوده اما او هم باید این فصل را فراموش کند چون لحظات بدش بیشتر از لحظات به یاد ماندنی برای اوست. او تا پایان فصل آینده با یونایتد قرارداد دارد و مدیران الدترافورد باید هرچه سریعتر قراردادش را تمدید کنند. شما شخص بهتری نسبت به او برای دروازه‌بانی یونایتد سراغ دارید؟
جانشین دخه‌آ، رومرو است که بدون حاشیه‌ روی نیمکت می‌نشیند و او هم در جمع یونایتدی‌ها می‌ماند.
دفاع
لیندلف یکی از معدود مدافعان خوب در این فصل بود اما گوشه چشمی به پیشنهادات دارد. او در الدترافورد می‌ماند. اریک بایی ۲۵ ساله تا اینجای فصل تنها ۱۱ بار برای یونایتد به میدان رفته و بیشتر مصدوم بوده است. باقی‌ماندن او بستگی به نظر مستقیم سولسشر دارد. همین مسئله برای اسمالینگ هم برقرار است. او آن‌قدر خوب نبوده که منچستر رویش سرمایه‌گذاری کند اما امسال به فروش نخواهد رسید.
گزینه‌ فروش یونایتد در خط دفاعی فیل جونزی است که همچنان پیشرفت نمی‌کند و حتی هواداران هم خواستار فروش او هستند. مارکوس روخو هم به دلیل مصدومیت‌های پی‌در‌پی به فروش خواهد رسید و به همراه دارمیان و والنسیایی که تنها یک بار در ترکیب اصلی حضور داشته الدترافورد را ترک می‌کنند.
هافبک
وضعیت پوگبا مانند یک سوال چند میلیون دلاری است. او پس از خروج مورینیو فوق‌العاده کار کرد و همین مسئله باعث شد تا پیشنهادها به طرف او سرازیر شود. یکی وسوسه برانگیزترین پیشنهادها پیشنهاد رئال برای اوست اما جایگاه او در یونایتد مناسب است و بعید است سولسشر با فروش او موافقت کند. لینگارد و پریرا هم جایگاه خوبی دارند اما ماتا احتمالا به فروش می‌رسد. او دیگر آن بازیکن فرض سالیان قبل نیست و به پیشنهادات جدید فکر می‌کند. ماتیچ هم با مصاحبه خود بر شایعات فروشش دامن زد اما فرد ۵۰ میلیون پوندی در یونایتد باقی خواهد ماند.
مهاجمان
سانچز اولین جدا شده خواهد بود. این مهاجم شیلیایی اصلا در یونایتد ندرخشید و با توجه به دستمزد بالایش اولیش خروجی قطعی منچستر است. دیگر گزینه فروش برای یونایتد لوکاکو است زیرا مدیران قصد دارند مهاجم جدیدی جذب کنند و از حالا نام‌هایی چون ایکاردی و گریزمان در حوالی باشگاه شنیده می‌شود. مارسیال که در ابتدای فصل در تمرینات حضور نداشت، سال آینده هم به همراه رشفورد در یونایتد حضور خواهند داشت تا خط حمله منچستر با خرید یک مهاجم نوک کامل شود.

 

تگ ها


منچستر یونایتد لیگ برتر فوتبال