منچستر یونایتد و آژاکس در فینال لیگ اروپا

منچستریونایتد با وجود تساوی در اولدترافورد و آژاکس با وجود شکست سنگین در ورزشگاه خانگی لیون به فینال لیگ اروپا راه پیدا کردند ......

منچستریونایتد با وجود تساوی در اولدترافورد و آژاکس با وجود شکست سنگین در ورزشگاه خانگی لیون به فینال لیگ اروپا راه پیدا کردند.

به گزارش مدال به نقل از ایسنا، دور برگشت نیمه نهایی لیگ اروپا با انجام دو دیدار به پایان رسید و تکلیف دو تیم صعود کننده به فینال مشخص شد.
در حساس ترین بازی منچستر یونایتد که در اولدترافورد از سلتاویگو پذیرایی کرد با تساوی یک بر یک متوقف شد اما با توجه به پیروزی یک بر صفر در خانه سلتاویگو توانست به فینال لیگ اروپا راه پیدا کند.
در این دیدار ابتدا فلاینی روی پاس زیبای رشفورد دروازه سلتاویگو را در دقیقه 17 بازی کرد اما نماینده اسپانیا توانست گل تساوی را در دقیقه 85 توسط فاکوندو به ثمر رساند.
دقایق پایانی این بازی به جنجال کشیده شده و اریک بایی از منچستر یونایتد و فاکوندو از سلتاویگو با کارت قرمز داور از بازی اخراج شدند.
و اما در دیگر دیدار برگزار شده لیون با وجود پیروزی سه بر یک برابر آژاکس از صعود به فینال بازماند چرا که در دیدار رفت آژاکس توانسته بود با نتیجه چهار بر یک به پیروزی برسد.
با این ترتیب فینال لیگ اروپا در فصل جاری را دو تیم آژاکس و منچستریونایتد در سوئد برگزار خواهند کرد.

 

تگ ها


اخبار روز فوتبال