منچستر یونایتد و آ اس رم آخرین دیدارهای دور رفت لیگ قهرمانان

تیم های منچستر یونایتد و آ اس رم از ساعت 23:15 امشب، به ترتیب برابر سویا و شاختار دونتسک در آخرین دیدارهای مرحله حذفی رقابت های لیگ قهرمانان اروپا به میدان خواهند رفت ......

تیم های منچستر یونایتد و آ اس رم از ساعت 23:15 امشب، به ترتیب برابر سویا و شاختار دونتسک در آخرین دیدارهای مرحله حذفی رقابت های لیگ قهرمانان اروپا به میدان خواهند رفت.
با برگزاری دو دیدار باقی مانده از هفته دوم دور برگشت رقابت های لیگ قهرمانان اروپا، رسما دور رفت این رقابت ها به کار خود پایان خواهد داد تا سرنوشت تیم های صعود کننده در دیدار های برگشت مشخص شود.
شب گذشته در شروع به کار هفته دوم دور رفت مرحله یک هشتم بارسلونا برابر چلسی قرار گرفت  و بایرن مونیخ به مصاف بشیکتاش رفت تا بلوگرانا ها با توقف برابر چلسی سرنوشت خود را در نیوکمپ رقم بزنند و باواریایی ها با پیروزی سنگین 5_0 برابر بشیکتاش رسما تکلیف خود را برای صعود مشخص کرده باشند و در دیدار برگشت با خیال راحت به میدان بروند.
اما امشب در آخرین شب از دیدار های دور رفت و در هفته دوم این رقابت ها، شاگردان ژوزه مورینیو از ساعت 23:15 در راون سانچز پیزخوان برابر شاگردان وینچنزو مونتلا قرار خواهند گرفت و در سوی دیگر این رقابت ها آ اس رم دی فرانچسکو برابر شاختار دونتسک سخت کوش در دونباس آرنا قرار خواهد گرفت.
منچستر یونایتد بر روی کاغذ تیم برتر دیدار برابر سویا لقب گرفته است، اما جنگندگی سویا و بهره مندی از میزبانی مسئله ای است که اغلب هواداران دو تیم از آن غافل شده اند؛ چرا که سویا نشان داده است تیمی نیست که به راحتی در رقاب های اروپایی تسلیم شود و از شخصیت با ثباتی برخوردار است.
در سویی دیگر شیاطین سرخ با مهره های تاثیر گذار خود شرایط را به بهترین و ایده آل ترین شکل ممکن می خواهند رقم بزنند تا همانند لیورپول و بایرن مونیخ و منچستر سیتی، تکلیفشان در همین دور رفت مشخص شود و در خانه دیداری تشریفاتی را برابر نماینده اسپانیا برگزار کنند.
در دیگر رقابت هم زمان آ اس رم اوزه بیو دی فرانچسکو که تحولات بسیاری را یافته است کار راحتی را برابر شاختار ها پیش رو نخواهد داشت، سرمای سخت اوکراین 90 دقیقه ای منجمد کننده را برای جالوروسی ها رقم خواهد زد تا چالش گرگ ها در این مرحله بدل به تجربه ای عظیم برای ادامه روندشان در فصل جاری باشد.
شاختار دونتسک با بهره مندی از بازیکنانی سختکوش همانند آلان پاتریک، فرد، دنیتینهو، تایسون و برنارد به هیچ وجه رقیبی آسان برای رمی ها تلقی نمی شود، مسئله ای که به خوبی ستارگان رم از آن مطلع هستند و از همین حالا خود را برای این رقابت سخت مهیای حضور در میدان کرده اند.
با اتمام این دو دیدار، رقابت های دور رفت مرحله یک هشتم لیگ قهرمانان اروپا به طور رسمی پایان خواهد یافت و رقابت های دور برگشت از تاریخ 6 مارچ با برگزاری دیدار تیم های پاری سن ژرمن - رئال مادرید و لیورپول - پورتو کار خود را رسما آغاز خواهند کرد.

تگ ها


اخبار روز UEFA Champions League فوتبال