منیعی: آقایان مقابل هواداران‌شان شو بازی می‌کنند!

بازیکن سابق استقلال معتقد است حکم کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال در پرونده بازیکن گل‌گهر قانونی و منطقی بوده است....

به گزارش "ورزش سه"، میثم منیعی در این خصوص به خبرنگار ما گفت:ماجرای اعلام حکم کمیته انضباطی در این چند روز سوژه مورد توجه رسانه ها بوده و طبیعی است که موافقان و مخالفانی داشته باشد اما دخالت افراد بی ربط و بدون سمت در این پرونده مساله عجیبی است که نباید در فوتبال ما باب شود. به هر حال یک اتفاقی افتاده و باشگاه گل‌گهر از بازیکنی اسنفاده کرده که قانونا حق نداشته در لیگ ما بازی کند. من فکر می کنم قانون به درستی اجرا شده و نتیجه بازی ها سه بر صفر می شود. این مسائل ربطی به حساسیت های هواداری و رنگی ندارد.


بازیکن سابق تیم ملی و استقلال با اشاره به انتقادهای پرسپولیسی‌ها از حکم صادر شده تاکید کرد: چطور مسئولین یک باشگاه به خودشان اجازه می دهند در مورد موضوعی صحبت کنند که اصلا در آن نقشی ندارند؟ البته طبیعی است که اینها فوتبال نیستند و دانش کافی در این زمینه ندارند اما این بازی زشتی است که بعضی ها می خواهند به این شکل در بین هواداران تیم خودش مطرح و محبوب شود و زشت تر اینکه فوتبال دوستان فریب این افراد را می خورند.


او صحبت‌هایش را اینطور ادامه داد: شاکی مشخص و باشگاه مقابل هم مشخص ، می توانند حرف خودشان را بزنند و ادعای خودشان را مطرح کنند اما اینکه باشگاهی که هیچ ارتباطی به پرونده ندارد وارد موضوع می شود به نظر من شرم آور است و باید با این تخلف برخورد شود. اگر این اتفاق نیافتاد از این به بعد هر حکمی که صادر می شود باشگاههای غیر مرتبط هم به خودشان حق می دهند در موضوع دخالت کنند و مدعی شوند. البته کاملا مشخص است که اینها از استقلال ترسیده اند و احساس خطر می کنند.


منیعی در پایان گفت: من سال ها با امیر قلعه نویی کار کرده ام و تردید ندارم امیرخان اهل هیچ کار نادرستی نیست. قطعا یک اشتباهی در باشگاه گل‌گهر اتفاق افتاده که ربطی به سرمربی این تیم ندارد. دیدیم که خود آقای قلعه نویی هم چقدر واکنش خوب و منطقی به این مسئله داشت. استقلال هم در این پرونده تابع قانون است و خواسته بیشتری نداشته که فکر می کنم به حق خودش هم رسیده است. یک بازیکنی باید شرایط لازم را داشته باشد که به هر دلیلی حالا نداشته و باشگاه مقابل حق داشته شکایت کند و به حقش هم رسیده است. اما اینکه در این بین باشگاه دیگری که در زمین نمی تواند شایستگی خودش را نشان بدهد روی به هوچی گری می آورد عادت زشت و ناپسندی است. اتفاقا این آقایان دیدند با این کارها و سر و صداها نه محبوب شدند نه حکم مدیرعاملی گرفتند ، عجیب است که باز هم دست بردار نیستند و مقابل هوادارانشان شو بازی می کنند.

تگ ها


شاهین بوشهر دسته یک میثم منیعی