من عبدالرزاق حمدلله؛ مقابل من اشتباه نکن

گلزنی و دعوت به سکوت، این عبدالرزاق حمدالله گلزن مراکشی النصر است که به سختی می‌تواند در مسابقه‌ای نقش اول آن بازی نباشد....

به گزارش "ورزش سه" اگر چه اشتباه مهران موسوی و ارسال اشتباه او برای یار هم‌دسته پایه‌گذار اولین گل تیم النصر در دیدار مقابل فولاد شد اما این  حمدالله بود که شنل سوپرمن النصر را برای پیروزی در این مسابقه حساس به تن کرد؛ گلزن مراکشی که سابق بر این با تیم الریان قطر با تیم‌های ایرانی به نبرد پرداخته، بعد از درخشش در دور قبلی لیگ قهرمانان آسیا در قطر، در دوره تازه هم همچنان ستاره تیمش است.

او امشب بعد از قطع توپی که موسوی برای یار هم‌دسته ارسال می‌کرد، گل اول تیمش را پایه‌گذاری کرد و سپس با یک استارت تماشایی، یک دریبل و یک ضربه تمام‌کننده آرام دومین گل تیمش را در مقابل فولاد به ثمر رساند؛ گلی که پیروزی النصر در مقابل فولاد را قطعی کرد.

گل اول النصر روی پاس موسوی،قطع توپ توسط حمدالله و ضربه نهایی عبدالفتاح العسیری به ثمر رسید

حمدالله که در بازی قبلی بعد از تعویض رفتار نامناسبی مقابل مربی تیم از خود نشان داد، این‌بار ۹۰ دقیقه در زمین حاضر بود و نقش خود را تمام و کمال انجام داد؛ به خصوص در صحنه گل دوم و در زمان یک ضدحمله سریع با پاس بلند دروازه‌بان که قاسمی‌نژاد از دفع آن ناکام ماند تا توپ به حمدالله برسد و او بعد از دریبل قاسمی‌نژاد و لایی‌زدن به موسی کولیبالی، در مصاف تک به تک با محسن فروزان با یک چیپ تماشایی و خردکننده توپ را به دروازه فولاد قِل بدهد.

چهار فریم از گل دوم النصر به فولاد.شاهکار انفرادی گلزن مراکشی . گلی که همه چیز داشت

 حمدالله با گلی که امشب به ثمر رساند، بیست و یکمین گل خود را در لیگ قهرمانان وارد دروازه حریفان کرد که باتوجه به تعداد بازی آمار فوق‌العاده‌ای برای این مهاجم خوش‌تکنیک و ترسناک است؛ بازیکنی که غفلت دو مدافع میانی فولاد مقابل او باعث بروز نتیجه‌ای شد که شاید توقع‌اش را نداشتیم. 

باخت فولاد  دومین شکست تیم‌های ایرانی در لیگ قهرمانان آسیا بود که با آغاز دور برگشت، دشوارتر از قبل دنبال می‌شود.

تگ ها


النصر عربستان فولاد خوزستان عربستان سعودی