من همان بازیکن سابقم؛ فقط راحت‌تر گل می‌زنم

وینیسیوس شب گذشته برابر لوانته ستاره بی چون و چرای رئال مادرید بود....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، رئال مادرید دیشب در دیداری بسیار جذاب و تماشایی موفق شد از شکست در زمین لوانته فرار کرده و حداقل یک امتیاز را به خانه ببرد.

رئال مادرید این یک امتیاز را بیش از هر کسی به وینیسیوس جونیور مدیون است که توانست دو گل بزند و ستاره تیمش لقب بگیرد. وینیسیوس حالا با سه گل در دو هفته اخیر در صدر جدول گلزنان لالیگا نیز قرار دارد.

ستاره برزیلی که امسال پوست انداخته و به نظر چارچوب دروازه را بهتر از گذشته می شناسد، در پایان بازی گفت:« بازی پرگلی بود و شانس های زیادی هم خلق کردیم ولی باید با حس بهتری اینجا را ترک می کردیم. در بازی های بعدی نیاز است تا با تمرکز بیشتری کار کنیم.»

افت رئال در شروع نیمه دوم:« توضیحش دشوار است. در ابتدای فصل هستیم و همیشه در این مقطع کار کمی دشوارتر است. نیمه دوم بازی با آلاوس عالی بودیم ولی برابر لوانته اینطور نبود. خوشبختانه شکست نخوردیم ولی برای رئال یک امتیاز نیز هرگز خوب نیست. ما باید همیشه پیروز شویم و تلاش مان در هر بازی برای کسب سه امتیاز است که متاسفانه امشب نتوانستیم به این هدف برسیم.»

دو گل زیبا:« در تمرینات روی فرارها خیلی کار می کنم و امشب کاسیمیرو روی گل اولم پاس فوق العاده ای ارسال کرد. از روزی که به رئال پیوستم سخت تلاش کرده ام و همان وینیسیوس سابق هستم که بر تجربیاتش اضافه شده است. حالا در تمام کنندگی بهتر از گذشته شده ام و تلاش می کنم روز به روز نیز به بازیکن بهتری بدل شوم. هدفم کمک به رئال است چه با گلزنی چه ارائه بازی خوب.»

تگ ها


وینیسیوس جونیور فوتبال جهان رئال مادرید لالیگا فوتبال