من هم جای امباپه باشم، با PSG تمدید نمی‌کنم

ستاره سابق تیم ملی فرانسه معتقد است رد پیشنهادات تمدید از سوی کیلیان امباپه، تصمیم درستی بود....

به گزارش "ورزش سه"، بعد از نمایش تابستانی با پایانی ناامیدکننده، دو پیشنهاد رئال مادرید و عدم تمایل پاری سن ژرمن حای به پاسخ دادن، همه چیز نشان می داد که حداقعل فعلا آتش بس موقتی تا یک ژانویه آینده و زمانی که کیلیان امباپه می تواند با هر تیمی که می خواهد مذاکره کند، در راه است. اما مصاحبه ستاره فرانسوی، ذوق زدگی فلورنتینو پرز و البته در ادامه عصبانیت لئوناردو منجر به آغاز دوباره مبارزه این دو تیم ثروتمند فوتبال اروپا شد.

 ۸۵ روز برای کیلیان باقی مانده که یا با رئال مادرید قرارداد امضا کرده و یا با تیم فعلی خود توافق کند. این ستاره جوان سه شنبه در مصاحبه ای با اکیپ رسما خبر از تمایل خود برای انتقال به مادرید پرده برداشته و مدعی شد در تابستان نیز چنین قصدی داشته، اما مدیران پاری سن ژرمن مجوز صدور این انتقال را صادر نکرده اند.

روز گذشته اما مادر امباپه فاش ساخت که برای تمدید قرارداد در حال مذاکره با پی اس جی هستند و همه چیز نیز خوب پیش رفته است تا خبر هولناکی را به رئال مادرید داده باشد.

نیکولاس آنلکا ستاره سابق فرانسوی که اخیرا به امباپه توصیه کرده بود این باشگاه را به مقصد رئال یا باشگاهی در لیگ برتر انگلیس ترک کند، به پی اس جی طعنه زد که برای حفظ ستاره جوان خود باید زودتر از اینها اقدام می کرد.

او به رادیو "RMC" گفت:« وقتی پدیده ای مثل امباپه در تیم تان دارید، برای تمدید با او باید از دو سال پیش اقدام می کردید. پی اس جی در نهایت موفق نشد امباپه را به تمدید راضی کند و فکر می کنم بهترین راه، فروش او در تابستان بود. نباید نشست و خروج او به عنوان بازیکن آزاد را تماشا کرد. اگر پی اس جی تابستان امباپه را به رئال واگذار می کرد، پول بسیار خوبی نصیبش می شد و می توانست بهترین جانشین را برای او پیدا کند. کیلیان بهترین بازیکن لوشامپیوناست و حفظ او به این قیمت، شاید دردسرساز شود.»

آنلکا ادامه داد:« چرا کیلیان باید قراردادش را تمدید کند وقتی از ژانویه می تواند بهترین پیشنهادات ممکن را برای خود بررسی کند؟ من هم جای او باشم تمدید نخواهم کرد. پی اس جی دیر اقدام کرد و حالا باید منتظر عواقبش باشد. بعید می دانم کیلیان در این مقطع تمایلی برای تمدید از خود نشان دهد.»

En tanto que ha querido ponerse en la piel de Mbappé, entendiendo que no haya aceptado las varias propuestas que le han puesto sobre la mesa: "Cuando le quedan seis meses, ¿por qué iba a renovar cuando mañana puede tener cualquier oferta de cualquier equipo del mundo?". Cuando era jugador, Anelka no acostumbraba a morderse la lengua, ahora tampoco lo hace.

Estas palabras llegan, además, después de que las entrevistas de Mbappé y de su madre, Fayza Lamari, vieran la luz. En ellas, Kylian ha reconocido que su deseo en verano era marcharse al Real Madrid, en tanto que su progenitora ha dejado en el aire la posible continuidad en París de su hijo, ("Estamos discutiendo con el PSG por una renovación y las cosas van bien"). En el Paseo de la Castellana seguro que esperan que el de Bondy haga caso a Anelka y su ¿por qué iba a renovar?

تگ ها


پاری سن ژرمن آنلکا کیلیان امباپه رئال مادرید