من هم مثل هواداران استقلال اذیت شدم/ نگرانی برای مجوز وجود ندارد

سرپرست مدیرعاملی باشگاه استقلال تاکید کرد در مدت کوتاه حضورش در این مسئولیت سختی‌های زیادی را پشت سر گذاشته است....

به گزارش خبرنگار مهر، پس از برکناری احمد سعادتمند از مدیرعاملی باشگاه استقلال، با نظر وزارت ورزش احمد مددی به عنوان سرپرست مدیرعاملی این باشگاه جانشین وی شد تا هیات مدیره پس از بررسی های لازم مدیرعامل باشگاه را انتخاب کند. 

احمد مددی امروز جمعه در مورد آخرین وضعیت باشگاه استقلال گفت: خدمت به استقلال و هواداران این تیم افتخار من هستند. من عاشق این هواداران هستم و تمام توانم را به کار خواهم گرفت تا به آنها خدمت کنم. هواداران استقلال در این مدت اذیت شدند و من هم اذیت شدم.

سرپرست مدیرعاملی باشگاه استقلال ادامه داد: برای انتخاب سرمربی تیم بسیار حرفه ای و اخلاقمدار عمل کردیم. قبل از این که آقای فکری با باشگاه  نساجی فسخ نکرد ما با ایشان وارد مذاکره نشدیم. بعد از استعفا وارد مذاکره شدیم. بعد از استعفا ایشان فسخ را از سازمان لیگ گرفته بود که من تماس گرفتم و آقای فکری به باشگاه آمدند. دو جلسه داشتیم که در جلسه اول به توافق نرسیدیم اما در جلسه دوم توافق شد و رسما خبر حضور ایشان به عنوان سرمربی اعلام شد.

مدیی که با برنامه ورزش و مردم گفتگو می کرد افزود: برای تیم فوتبال نساجی و هواداران این تیم آرزوی موفقیت می کنم. حتما مدیران باشگاه نساجی که همگی استقلال هستند موفقیت این تیم اهمیت دارد. امیدواریم که آنها هم اخلاق حرفه ای را در این مورد رعایت کنند. 

سرپرست مدیرعاملی باشگاه استقلال در مورد بدهی های این باشگاه نیز گفت: ضرب العجل تا ظهر شنبه است. با فعالیت های شبانه روزی که در شش روز گذشته صورت گرفته است کلیه امور مربوط به صدور مجوز حرفه ای صورت پذیرفته است و هیچ نگرانی در این مورد وجود ندارد. متاسفانه تعللی در این مورد صورت گرفته بود اما نمی خواهم به آن بپردازم و باید رو به جلو حرکت کنیم.

مددی ادامه داد: تمام موارد به نتیجه رسیده است. توقع ما از برخی عزیزان بیشتر از این بود اما برخی اذیت کردند. در این شرایط سخت انتظار داشتم که برخی طلبکاران شرایط را درک می کردند. توقع داشتم کمک بیشتری می کردند اما این اتفاق رخ نداد.

ادامه دارد...

تگ ها


سید احمد مددی تیم فوتبال استقلال تهران کنفدراسیون فوتبال آسیا