من و مسی مثل زوجی هستیم که ازدواج شان ناموفق بوده!

سرخیو آگوئرو ستاره آرژانتینی سیتی دوستی صمیمانه ای با لیونل مسی دارد ولی در عین حال تفاوت های زیادی نیز با یکدیگر دارند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، سرخیو آگوئرو و لیونل مسی از تیم های پایه ای آرژانتین با یکدیگر هم تیمی هستند و در المپیک پکن ۲۰۰۸ نیز توانستند آرزانتین را به عنوان قهرمانی برسانند. دوستی این دو از همان سال ها ادامه دارد و در اردوهای تیم ملی همواره هم اتاقی هستند. چیزی نمانده بود که این دو در رده باشگاهی نیز هم تیمی شوند ولی در نهایت مسی مجبور شد در بارسا بماند و به منچسترسیتی نرود.

آگوئرو مسی را شخصیتی غرغرو می داند که همیشه از وی شاکی است. او در مورد فوق ستاره بارسلونا گفت:« من و مسی همیشه هم اتاقیم. من عادت دارم مقابل تلویزیون روشن خوابم ببرد و وقتی صبح بیدار می شوم، مسی غرغر می کند که چرا با تلویزیون روشن خوابم برده است.

لئو وقت شناس است و همه کارهایش را به موقع انجام می دهد. برای مثال وقتی وارد هتل می شویم، بلافاصله دوش می گیرد و برای غدا خوردن آماده می شود ولی من همیشه اول گوشی دستم می گیرم و در نهایت این لئو است که به من یادآوری می کند باید دوش بگیرم و برای صرف غذا پایین برویم. من و مسی مثل زوجی هستیم که ازدواج شان ناموفق بوده است.»

بیشتر بخوانید:

آسنسیو: برای من مهم نبود که مسی می‌رود یا می‌ماند

مسی- رونالدو؛ پادشاهان بی‌رقیب دنیای فوتبال

 

 

تگ ها


لیونل مسی تیم ملی آرژانتین سرخیو آگوئرو فوتبال جهان بارسلونا لالیگا