مهابادی:توپ صبا وارد دروازه ما نشده بود

سرمربی برق شیراز گفت: ناگفته نماند انصافاً تیم صبا هم موقعیت های زیادی برای گل زدن داشت، اما ما بهتر توانستیم از موقعیت های خودمان استفاده کنیم ......

  سرمربی برق شیراز گفت: ناگفته نماند انصافاً تیم صبا هم موقعیت های زیادی برای گل زدن داشت، اما ما بهتر توانستیم از موقعیت های خودمان استفاده کنیم.

به گزارش مدال به نقل ا ز وبسایت نود ، داود مهابادی بعد از بازی فوتبال تیم برق شیراز مقابل صبای قم که نتیجه آن ۲ بر یک به نفع برق به پایان رسید، گفت: با توجه به اینکه صبا در چند هفته اخیر توانسته بود نتایج خوبی کسب کند، این بازی خیلی سنگین بود.

وی در ادامه گفت: در بازی امروز ما چند بازیکن اصلی خودمان را به دلیل مصدومیت به همراه نداشتیم. جا دارد از سایر بازیکنان که نهایت تلاش خودشان را در بازی کردند تشکر نمایم.

سرمربی تیم برق شیراز گفت: در نیمه اول کاملاً بازی دست ما بود و این موضوع تا دقیقه ۸۰ بازی ادامه داشت که بعد از آن برای چند دقیقه توپ و میدان در اختیار صبا قرار گرفت.

مهابادی گفت: ما موقعیت گل های زیادی را در این بازی از دست دادیم، البته ناگفته نماند انصافاً تیم صبا هم موقعیت های زیادی برای گل زدن داشت، اما ما بهتر توانستیم از موقعیت های خودمان استفاده کنیم و خدا را شکر که توانستیم پیروز میدان شویم.

وی همچنین در مورد قضاوت داوری این دیدار گفت: در صحنه گلی که صبا از روی ضربه کاشته به ما زد، ما بعد از پایان بازی یک بار دیگر فیلم این صحنه را مرور کردیم. واقعاً توپ صبا وارد دروازه ما نشده بود و داور در این صحنه اشتباه کرد که این موضوع را کارشناسان داوری می توانند نظر خود را دهند.

سرمربی تیم برق شیراز افزود: من واقعاً نمی دانم چگونه داور کنار حدود ۱۰ متر از دروازه ما فاصله داشت، دید یک ضربه کاشته توپ به بدن دروازه بان ما خورده و از روی خط گذشته است. اگر واقعاً ایشان فاصله ۱۰ متر را بعد از ضربه کاشته آمدند دیدند، واقعاً باید قهرمان دو صد متر دنیا باشد. آخر مگر می شود از فاصله ۱۰ متر آن هم در یک ضربه که یک لحظه به بدن دروازه بان ما خورده چگونه دیده که این توپ از خط دروازه ما عبور کرده است.

وی افزود: البته انصافاً نمی توان از داور وسط و داور کنار دیگر ایرادی گرفت. کارشان خوب بوده و مشکلی هم وجود نداشته است. درست است ما در چند بازی با توجه به اینکه داور به ضرر ما در صحنه هایی سوت می زند و برعکس این قضیه ما پیروز میدان می شویم، البته با فشاری که بازیکنانم به خود می آورند آن اشتباه را جبران می کنند، اما امیدوارم دپارتمان داوری نظارت بیشتری بر روی بازی ها داشته باشد.

مهابادی در پایان گفت: جا دارد از مردم خوب شیراز، از حمایتی که از تیم خودشان می کنند تشکر ویژه و قدردانی نمایم. ایکاش مسئولان این استان هم کمی همانند این مردم به خودشان بیایند و نگاهی به این تیم کنند و آن را مورد حمایت قرار دهند.

 

تگ ها


اخبار روز فوتبال