مهابادی: حضور در تیم جوانان یک مساله ملی بود

سرمربی سابق فجرسپاسی بعد از جدایی غافلگیرکننده‌اش از این تیم و حضور روی نیمکت تیم جوانان، به این موضوع واکنش نشان داد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، داوود مهابادی، سرمربی دو فصل اخیر فجرسپاسی بعد از دعوت فدراسیون برای در اختیار گرفتن پست سرمربیگری تیم جوانان ایران، از جمع کاکوهای شیرازی جدا شد و اکنون به این موضوع واکنش نشان داده است.

مهابادی در این خصوص اینطور توضیح می‌دهد: باسلام وعرض ادب ابتدا از مردم خوب و خونگرم شیراز بابت محبتهاشون در دوسال گذشته نسبت به بنده تشکر می‌کنم، همچنین سردار بوعلی وسردار غیاثی، مدیرکل ورزش وجوانان  مدیرعامل،محترم آقای فلاح و حاج عباس زارع همکارانم درکادرفنی، بازیکنان و مجموعه عوامل باشگاه، هیات فوتبال فارس، اصحاب رسانه و همه عزیزانی که در این دوسال بنده را در تیم  فجر شهید سپاسی یاری کردند سپاسگزارم. 

وی درباره حضور در پست جدیدش می‌گوید: در خصوص نحوه پیوستنم به تیم ملی جوانان هم باید بگویم که  مسئله ملی هست و در این شرایط که مدت کمی تا مسابقات تیم ملی جوانان باقی مانده با توجه به اعتماد فدراسیون  فوتبال به من، به عنوان سرباز وطن بر خود واجب دانستم که تیم ملی کشورم را یاری کنم. با توجه به کسالت جناب فلاح مدیرعامل محترم باشگاه فجر، بعد از پیشنهاد  فدراسیون فوتبال با اینجانب و قرار جلسه در روز سه شنبه در محل فدراسیون فوتبال به جناب زارع مدیر محترم تیم فجر اطلاع دادم که چنین پیشنهادی شده و باید در جلسه مذکور در فدراسیون فوتبال شرکت کنم که بعد از حضور در این جلسه و توافق با این عزیزان با توجه به اینکه با باشگاه فجر هم قرارداد منعقد نکرده بودم به عنوان سرمربی تیم جوانان معرفی شدم.

مهابادی با آرزوی موفقیت برای فجر در فصل پیش رو گفت: برای تیم خوب فجر سپاسی در ادامه راه آرزوی موفقیت می‌کنم و اعتقاد دارم تیمی که با کمک سایر همکاران بسته ایم و آماده کرده ایم شایستگی و پتانسیل مدعی بودن و حتی صعود به لیگ برتر را در این فصل دارد. به نظر من همکارانم در کادرفنی تیم فجر توانایی  ادامه کار را دارند. در پایان از آقای بهاروند ، آقای نبی، هیات رییسه محترم فدراسیون، اعضا محترم کمیته فنی فدراسیون، جناب دکتر ماجدی بابت اعتماد به بنده تشکر می‌کنم و از اهالی فوتبال علی الخصوص زحمت‌کشان فوتبال پایه درخواست همکاری و کمک به تیم ملی جوانان کشورم را دارم که انشاالله بتوانیم با لطف الهی و تلاش جمعی به مسابقات جهانی صعود کنیم.

بیشتر بخوانید:

مهابادی سرمربی و درخشان مدیرفنی تیم جوانان

گزینه های مربیگری تیم ملی جوانان مشخص شد

 

 

تگ ها


داوود مهابادی دسته یک جوانان فوتبال ایران لیگ برتر خلیج فارس فوتبال