مهابادی: چرا یک تماشاگر وارد زمین می‌شود و به داور پول نشان می‌دهد؟

سرمربی فجرسپاسی گفت: چرا باید در جریان بازی یک تماشاگر وارد زمین شود و به داور مسابقه پول نشان دهد؟...

سرمربی فجرسپاسی گفت: چرا باید در جریان بازی یک تماشاگر وارد زمین شود و به داور مسابقه پول نشان دهد؟

به گزارش مدال،داود مهابادی بعد  از تساوی ۲بر ۲  تیم فوتبال فجر شهید سپاسی  مقابل نود ارومیه گفت: در همین ابتدا از بازیکنانم بابت تلاش  و زحماتشان در درون زمین و از همه مهمتر بابت صبر و تحملی که در  حواشی بازی امروز کردند تشکر و قدردانی دارم. در هر دو نیمه ما کاملا سوار بر بازی بودیم و می توانستیم با اختلاف چند گل به پیروزی برسیم علت این تساوی عدم تمرکز  و بی دقتی بازیکنانم بود  در نیمه اول به خوبی توانستیم به گل برسیم اما متاسفانه  هر دو گل تیم ارومیه به خاطر عدم تمرکز بازیکنانم  از روی نقطه پنالتی بود که دریافت کردیم.

سرمربی فجر شهید سپاسی گفت: علاوه بر عدم تمرکز و  بی‌دقتی بازیکنانم یکی از علت‌های مهم تساوی این بازی حواشی و فشاری بود که در زمین و خارج به داور وارد  بود. در هر دوگلی که ما دریافت کردیم به خصوص گل دوم  بازیکن حریف در شرایط آفساید بود و حتی می‌توانست خطا باشد که کارشناسان می‌توانند در این مورد نظر بدهند این  بازی می توانست حداقل ۱۵ دقیقه وقت اضافه داشته باشد.

وی در ادامه گفت: از همان ابتدای بازی و بدو ورود به زمین تماشاگران این تیم شروع به فحاشی بر علیه من کردند ودر ادامه هم به بازیکنانم فحاشی شد.  یا مثلا تماشاگری از روی موانع فنس به درون زمین پریده و  در جریان بازی به داور پول پیشنهاد می‌کند واقعا این حرکات زشت در شان فوتبال ما نیست و من نمی‌دانم چرا این اتفاقات رخ می‌دهد؟

مهابادی افزود: مسئولان فدراسیون فوتبال و  سازمان لیگ باید  هر چه زودتر به موضوع میزبانی ارومیه ورود کنند. تیم‌های مس کرمان، شهرداری تبریز و... همه از بازی کردن در ارومیه نارحتند. بازی کردن در ارومیه وحشتناک و سخت است در بازی روز گذشته ما چیزهایی را شاهد بودیم که در هیچ کجای دنیا اتفاق نمی‌افتد.از فدراسیون و مسئولان فوتبال تقاضا می‌کنم هر چه زودتر به مسائل و حواشی بازی‌های خانگی این تیم  ورود کنند.

وی در ادامه گفت: بارسلونا هم در این ورزشگاه نتیجه نمی‌گیرد مگر می شود راجع به جو حاکم بر بازی های خانگی ارومیه صحبت کرد؟ از فحاشی های مکرر به تیم شهید سپاسی که هیج جای ایران شاهد آن نیستیم تا فحاشی به کادر فنی و سنگ پرانی به نیمکت تیم و فشار و فحاشی شدید به داور مسابقه. در این بازی  سرپرست تیم حریف  به راحتی تیم را دومرتبه بیرون می‌کشد اما هیچ اتفاقی از سوی داور و ناظر بازی صورت نمی‌گیرد.

مهابادی گفت : مگر می شود یک نفر از فنس وارد زمین مسابقه شود و به داور پول تعارف کند؟ باور کنید سنگهایی که به نیمکت ما پرتاپ شد هر کدام نیم کیلو وزن داشتند و حتی طلق های نیمکت شکسته شد که ناظر مسابقه شاهد این جریان بود.لیدر تیم حریف از پشت نیمکت با بلندگو ٩٠دقیقه به بنده صحبتهای رکیک کرد که واقعا نمیشود انها را بیان کرد.:متاسفانه شب  قبل از بازی از ما خواستند که بازی بخاطر پخش مستقیم با نیم ساعت تاخیر اغاز شود و ما نیز به حرمت مردم ارومیه این تقاضا را قبول کردیم ولی متاسفانه صداقت در کار نبود و خبری از دوریین و پخش مستقیم نشد .ایا بخاطر اینکه بر تعداد هواداران افزوده شود چنین کاری صحیح است؟

وی در مورد داوری این دیدار  گفت: همانطور که گفتم فشار و فحاشی سکوها و نیمکت تیم حریف به شدت روی داوری تاثیر گذار بود و در هر دو پنالتی تیم حریف بخاطر فشاری بود که بر داور وارد شد بود این حرکات زشت زیبنده فوتبال ایران نیست و من مجددا از مسولان فدرسیون فوتبال و سازمان لیگ به خصوص کمیته انضباطی درخواست دارم به موضوع میزبانی ارومیه ورود کنند. اگر با این حرکات زشت غیر ورزشی  برخورد  نشود این موضوع برای دیگر تیم‌های میزبان هم باب می‌شود.