مهاجرانی: دربی می‌توانست با تساوی به پایان برسد

سرمربی پیشین تیم ملی فوتبال کشورمان اعتقاد دارد که هشتادوپنجمین دربی شهر تهران می توانسته با نتیجه تساوی به اتمام برسد ......

سرمربی پیشین تیم ملی فوتبال کشورمان اعتقاد دارد که هشتادوپنجمین دربی شهر تهران می توانسته با نتیجه تساوی به اتمام برسد.

حشمت مهاجرانی در مورد دربی هشتادوپنجم تهران که با برد پرسپولیس به اتمام رسید، گفت: من معتقدم این بازی می توانست با نتیجه تساوی به پایان برسد. استقلال نسبت به بازی های گذشته عملکرد بهتری داشت، البته نباید انتظار داشت که در این مدت کوتاه تغییر سرمربی باعث شود که استقلال با تغییرات عمیقی مواجه شود.

سرمربی پیشین تیم ملی فوتبال کشورمان ادامه داد: استقلال نشان داد که در این بازی نسبت به مسابقات قبلی از لحاظ روحی شرایط بهتری دارد و حتی چند شانس خوب برای گل زدن داشت. پرسپولیس هم مثل همیشه تاکتیک های خاص خودش را به نمایش گذاشت و در این بازی منشا و علیپور به خوبی توانستند مدافعان استقلال را تحت ِفشار قرار دهند.

وی در ادامه این گفت وگو همچنین خاطر نشان کرد: من فکر می کنم استقلال بازی به بازی بهتر خواهد شد و شخصیت تیمی  شاگردان شفر در شرایط بهتری قرار خواهد گرفت. هر چند پرسپولیس با شیوه خاص خودش این مسابقه را با برد پشت سر گذاشت، ولی دربی می توانست با نتیجه مساوی تمام شود.

مهاجرانی در مورد این که کدام تیم امسال شانس اول قهرمانی است، اظهار داشت: پرسپولیس شانس زیادی برای قهرمانی دارد، ولی باید دید نتایج خوب پارس جنوبی تا چه زمانی ادامه خواهد داشت. تیم هایی مثل پیکان و سایپا هم می توانند در بین مدعیان باشند و البته چند تیم دیگر که الان در بالای جدول هستند.

 

تگ ها


اخبار روز لیگ برتر خلیج فارس فوتبال