مهاجری: از هیچ تیم لیگ یکی بازیکن نمی گیرم

مس کرمان به دلیل عدم نتیجه گیری در بازی های اخیر بعد از مدت ها صدرنشینی در لیگ یک را با رده سومی عوض کرد....

به گزارش ورزش سه، رضا مهاجری  در مورد عدم نتیجه گیری مس کرمان در هفته های اخیر گفت: در بازی با پارس جنوبی سراسر حمله بودیم و یک پنالتی به ضرر ما گرفتند و همین قضیه باعث شد بازی را واگذار کنیم. مطمئن باشید مس کرمان با شخصیت ترین تیم لیگ یک است و خیلی سریع صدر را پس می گیریم. واقعا مستحق این نتیجه از دست دادن ها نبودیم اما پیش آمده و باید به فکر آینده باشیم.


او در مورد شایعه ای که مبنی بر تغییرات در کادر مس شنیده می شد ادامه داد: این حواشی است که بقیه درست می کنند مس کرمان  مدعی صعود است و ۲۰ و خورده ای هفته صدرنشین بوده و  کسی برای چنین شرایطی جایگزین نمی آورد و همه ما به فکر صعود هستیم و با قدرت تر از قبل به کار خودمان ادامه می دهیم‌


سرمربی مس در همین باره اضافه کرد: مطمئن باشید با تلاش مجموعه مس و بازیکنان به یاری خدا این تیم به لیگ برتر صعود می کند. جو خوبی در تیم ما حاکم است و همه در برهه ای از زمان درگیر افت می شوند و ما هم از این قضیه  مستثنی نیستیم. با صدر جدول دو امتیاز فاصله داریم و با یک پیروزی همه چیز درست می شود و به جایگاه واقعی خودمان می رسیم.


مهاجری  در پایان افزود: با توجه به شرایط جدول و شرایط مس کرمان و به دلیل قدمتی که داریم همه تیم ها با بهترین عملکرد مقابل ما می آیند تا به چشم بیایند ولی قطعا بازیکنان من از همه بهتر هستند و اگر صعود کنیم هیچ بازیکنی از لیگ یک نمی گیریم زیرا شاگردانم بهترین هستند.

تگ ها


دسته یک رضا مهاجری فوتبال ایران مس کرمان فوتبال