مهاجری اصلی ترین گزینه نیمکت سپیدرود/ چک تن زاده برگشت خورد

داستان مشکلات سپیدرود همچنان ادامه دارد و کیومرث بیات مدیرعامل جدید باشگاه پرطرفدار گیلان، در روزهای اخیر مذاکرات متعددی را با گزینههای مختلف سرمربیگری انجام داده است ......

داستان مشکلات سپیدرود همچنان ادامه دارد و کیومرث بیات مدیرعامل جدید باشگاه پرطرفدار گیلان، در روزهای اخیر مذاکرات متعددی را با گزینه‌های مختلف سرمربیگری انجام داده است.

به گزارش خبرنگار سایت مدال، به نظر می‌رسد محمدرضا مهاجری سرمربی فصل گذشته تیم پدیده و مدیرفنی باشگاه تراکتورسازی در فصل جدید، اصلی‌ترین گزینه هدایت سرخ‌پوشان است. او عصر روز جمعه مذاکراتی را در هتل کادوس با مدیرعامل جدید باشگاه سپیدرود انجام داد و لیست بازیکنان مدنظر خود را هم ارائه کرد.

در لیست اولیه ارائه شده از سوی مهاجری، نام جابر انصاری، صادق بارانی، علی قربانی، امید سینک و سعید جلالی‌راد دیده می‌شود و با بررسی این لیست می‌توان گفت که مهاجری به خوبی نقاط ضعف سپیدرود را بررسی کرده و براساس آن لیست بازیکنان مورد نیاز خود را اعلام کرده است. در صورت توافق، مهاجری از روز یکشنبه در تمرینات سپید رود شرکت خواهد کرد.

خبر دیگر از باشگاه سپید رود مربوط به مطالبات علی کریمی، سرمربی اسبق این تیم است. چک دوم مطالبات علی کریمی از باشگاه سپیدرود که از جواد تن‌زاده دریافت کرده بود پاس نشده است تا سرمربی سابق سپیدرود تصمیم به اقدام قانونی علیه مالک سابق این باشگاه کند.

تن‌زاده در این باره گفت:‌ قبلا هم گفته بودم که مطالبات کریمی را باید اداره کل ورزش و جوانان گیلان و هیات فوتبال بدهند. تا زمانی که اداره باشگاه بر عهده من بود چک‌ها را پاس کردم ولی وقتی رای دادگاه علیه من شد من هم تمکین کردم و تعهدات را به آقایان سپردم.

وی افزود: من در حال برنامه ریزی برای سپیدرود هستم ولی اعلام می‌کنم هیچکدام از تعهدات به بازیکنان بر عهده من نیست. اگر این آقایان استعفا بدهند من همین فردا کل هزینه‌ها را پرداخت می‌کنم.

و خبر آخر این که خداداد عزیزی که چند روز پیش از سمت خود در سپید رود رشت استعفا داده بود، به عنوان نماینده تام الختیار باشگاه سیاه جامگان انتخاب و معرفی شد.

تگ ها


لیگ برتر خلیج فارس فوتبال